В Южному розпочали ремонт пам’ятника Захисникам України

Информ-панорама

В п’ятницю, 2 червня, розпочалися ремонтні роботи на пам’ятнику Захисникам України по вулиці Хіміків, який був відкритий в нашому місті 14 жовтня 2016 року. Цей об’єкт вже мав неприглядний зовнішній вигляд і потребував оновлення – зазначили в управлінні житлово-комунального господарства. Перший етап робіт – демонтаж плитки. На ремонт пам’ятника з місцевого бюджету передбачено фінансування в розмірі 181 тисяча гривень. 

«Проведення поточного ремонту пам’ятного знаку дозволить усунути тріщини підоснови пам’ятника. Ремонт облицювання з керамічної плитки нижньої частини, фарбування металевих поверхонь верхньої частини та ремонт світильників підсвітки пам’ятника надасть естетичного вигляду для належного проведення заходів із вшанування подвигів борців за свободу і незалежність України», – зазначили в УЖКГ.

Нагадаємо, в квітні цього року виконком Южненської міськради погодив внесення змін до Програми реформування і розвитку ЖКГ нашої громади, запланувавши в цьому році провести поточний ямковий ремонт доріг в Южному, Сичавці та Нових Білярах, а також елементів благоустрою, зокрема і пам’ятного знаку по вулиці Хіміків.

В місті також мають намір здійснити поточний ремонт велосипедних та пішохідних доріжок, який пов’язаний з необхідністю влаштування горизонтальної розмітки з метою забезпечення дотримання безпеки пересування пішоходів та велосипедистів.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному розпочали ремонт пам’ятника Захисникам України

  1. Гарний пам’ятник,але раби залишились рабами.Вільним мовою вбивць не станеш.Тому ніхто не стоїть замість тебе.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.