В Южному «Олімп» провів День відкритих дверей у статусі комунального об’єкту (фото)

Городская хроника

В спортивно-оздоровчому комплексі розпочалась серія екскурсій, аби познайомити южненців з роботою об’єкту. Зазначимо, що «Олімп» з березня цього року відновив свою діяльність вже в статусі не заводського спорткомплексу, а комунального. 2 червня на День відкритих дверей завітали учні шкіл міста. В подальшому такі заходи проведуть і для дорослих южненців. Екскурсію приміщеннями спорткомплексу проводив головний інженер «Олімпу» Дмитро Сторожилов. В інтерв’ю Yuzhny.info він розповів, що в першу чергу такі заходи покликані на популяризацію об’єкту, аби спорткомплекс почала відвідувати якомога більша кількість жителів нашої громади. Крім того, зараз в літній період, коли у школярів розпочалися канікули, хотілося організувати для дітей дозвілля. Учні вперше побували в лабораторії «Олімпу», вентиляційній, відеостудії, окремій тренажерній залі, що була в свій час передбачена для гравців Суперліги, релаксаційному центрі, великій ігровій залі. Діти були активними, ставили багато запитань і особисто протестували тренажери, побавилися в залі для тренувань з вільної боротьби, хотіли і поплескатися в басейні, тому запланували наступного разу вже прийти сюди самостійно, як відвідувачі, взявши плавки і купальники.

«Показуємо дітям можливості нашого комплексу, для чого він був збудований і як зараз функціонує. Нам було важливо розповісти учням, як цей комплекс, а він унікальний, збудований зсередини, як тут все продумано, кожна деталь. Розповідали, скільки коштів треба на утримання такого спорткомплексу, які спеціалісти тут задіяні, як це все працює. Наша ціль в тому, щоб як можна більше людей почали відвідувати «Олімп», адже наш комплекс відновив роботу і ми зацікавлені, щоб сюди приходила більша кількість містян та гостей громади. Чим більше буде відвідувачів, тим динамічніше буде розвиватися «Олімп». Дітям цікаво було послухати і побачити все, що тут є, можливо, хтось після екскурсії обере для себе в подальшому відповідну професію, захоче стати одним зі спеціалістів нашого комплексу або ж спортсменом. «Олімп» живе, троянди біля комплексу квітнуть, зараз ще чекаємо, коли запустяться наші фонтани і тоді буде ще гарніше», – запевнив Дмитро Сторожилов.

Ми побували на екскурсії разом з учнями 8 класу Ліцею №3 «Авторська школа М.П. Гузика». Класна керівниця Лариса Третьякова в коментарі Yuzhny.info поділилася, що вперше побувала в більшості приміщень «Олімпу», адже раніше була тільки в сауні релаксаційного центру. Вчителька зацікавилась заходом не менше за своїх учнів, виявила бажання в подальшому відвідати тренажерну залу або ж залу кінезотерапії, де інструктори допомагають в лікуванні хвороб, пов’язаних з порушенням опорно-рухового апарату.

«Нам повідомила про День відкритих дверей наша директорка Надія Валентинівна Гузик, розповіла, що є така можливість і що наших учнів запросили, я з радістю вирішила привести сюди дітей. Я знала, що в місті є багато секцій, але сьогодні я побачила всю цю спортивну базу і впевнилася, що для наших дітей все облаштовано на високому рівні, було б тільки бажання займатися, а так всі умови створені. Я раніше була лише в басейні, сьогодні побачила тут багато чого для себе нового! Вразило те, що тричі на день тут перевіряється вода в басейні, що тут є спеціаліст, своя лабораторія, що дотримуються рівня pH і якості води», – озвучила Лариса Третьякова.

Нагадаємо, що СОК «Олімп» відновив роботу як комунальне некормерційне підприємство 24 березня 2023 року. Наразі тут функціонують тренажерні зали, зала аеробіки, зала кінезотерапії, релаксаційний центр, зала для тренувань, тенісний корт. Очолює спорткомплекс Олександр Ануфрієв, депутат Южненської міськради. Його призначили на посаду виконувача обов’язків директора в кінці березня цього року, до нього посаду директора займав Володимир Тататоров, який за станом здоров’я звільнився.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному «Олімп» провів День відкритих дверей у статусі комунального об’єкту (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.