В Южному готуються до запуску фонтанів і проводять ремонт обладнання

Городская хроника

Наразі в центрі міста спеціалісти проводять ремонт обладнання фонтанів на площі Перемоги. Їх, а також фонтани біля спортивно-оздоровчого комплексу «Олімп» було прийнято рішення запустити цього літа. Перед початком ремонту їх почистили від сміття. Як повідомили Yuzhny.info 2 червня в управлінні житлово-комунального господарства Южненської міськради, увімкнути фонтани планується з наступних вихідних.

Раніше ми повідомляли, що поточний ремонт фонтанів № 3,4,5,6 на площі Перемоги (верхні та нижні) обійдеться місцевому бюджету в 155 тисяч гривень. Поточне утримання – 440 тисяч, придбання хімічних реагентів для обслуговування фонтанів – 130 тисяч гривень. Спочатку планується запустити фонтани на площі, вже потім біля “Олімпу”. Фонтан біля ПК “Дружба”, в парку Приморському, в сквері Т.Г.Шевченка працювати цьогоріч не будуть.

В Южному готуються до запуску фонтанів і проводять ремонт обладнання

В Южному готуються до запуску фонтанів і проводять ремонт обладнання

Нагадаємо, 4 травня цього року більшість депутатів погодили внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської громади на поточний рік, передбачивши в тому числі виділення коштів на частковий запуск фонтанів в місті. Зміни також передбачали фінансування ямкового ремонту доріг в Южному, Сичавці та Нових Білярах; ремонту пам’ятника Захисникам України по вулиці Хіміків. Тоді під час сесії питання щодо доцільності запуску фонтанів цього року викликало обговорення серед міських обранців. Не всі депутати були згодні з тим, аби під час воєнного стану витрачи бюджетні кошти на ремонт та функціонування фонтанів. Детальніше про це можна прочитати в нашому матеріалі за посиланням – https://www.yuzhny.info/yuzhniy-vestnik/chronika/v-iuzhnomu-tsym-litom-zapustiat-dekilka-fontaniv-v-tsentri-mista/

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.