В Южному цим літом запустять декілька фонтанів в центрі міста

Городская хроника

Депутати погодили внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської громади на поточний рік. Зміни передбачають проведення ямкового ремонту доріг в Южному, Сичавці та Нових Білярах; ремонту пам’ятника Захисникам України по вулиці Хіміків, а також декількох фонтанів в центрі міста з їх подальшим запуском (на площі та біля спорткомплексу «Олімп»). Питання щодо доцільності запуску фонтанів цього року викликало обговорення серед міських обранців під час сесії 4 травня. Депутат Ілля Юрченко виступив проти того, аби під час воєнного стану витрачи бюджетні кошти на ремонт та запуск фонтанів.

«В цій програмі зокрема пропонується дві зміни: коригування проєкту по капітальному ремонту дороги по пр. Григорівського десанту  (від світлофору по вул. Хіміків до знаку «Якір»), ми будемо робити коригування проєкту, не розуміючи точно, чи будемо проводити цей ремонт. Мене запевнили, що ремонт робитися все ж таки буде. Я пропоную цей пункт виключити з програми, друга моя пропозиція стосується фонтанів. На ремонт, запуск і придбання реагентів для них заплановано близько 700 тисяч гривень. Я пропоную цей пункт також виключити з програми на цей рік. Я проти запуску фонтанів, є більш нагальні питання в місті і в умовах війни ці кошти можна витратити на інші напрямки», – зауважив Ілля Юрченко.

ілля юрченко

Заступниця міського голови-начальниця фінансового управління Людмила Паскаль зазначила, що проєкт по ремонту дороги (від світлофора до знаку «Якір») вже частково раніше був реалізований, він включає в себе ремонт і виїзду, і в’їзду. Зараз є можливість завершити ці ремонтні роботи, тому і проводиться коригування кошторисної вартості проєкту, аби приступити до цих робіт і закінчити їх.

Голова профільної комісії з питань управління комунальною власністю, ЖКГ, будівництва та транспорту депутат Віталій Розмеріца доповів, що попередньо перед сесією на комісії більшість депутатів такі зміни, які зокрема передбачають і запуск фонтанів, погодила. Сам він також проголосував за те, щоб цьогоріч ці об’єкти відремонтували і запустили. Мова йде не про всі фонтани міста, а тільки ті, що на площі і біля «Олімпу», фонтан біля Палацу культури, в парку Приморський, в сквері Шевченка запускати не будуть.

«Ми на комісії це питання обговорювали. Комісія більшістю голосів підтримала всі ці зміни, бо минулого року поточний ремонт не проводився, вони не працювали. Якщо не ремонтувати їх тривалий час, то потім сума на ці заходи зросте в декілька разів», – озвучив Віталій Розмеріца.

віталій розмеріца

Поточний ремонт фонтанів № 3,4,5,6 на площі Перемоги обійдеться місцевому бюджету в 155 тисяч гривень. Поточне утримання – 440 тисяч, придбання хімічних реагентів для обслуговування фонтанів – 130 тисяч гривень.

Южненський міський голова, як і інші депутати, під час голосування підтримав рішення запустити фонтани, провести ямковий ремонт доріг в населених пукнтах нашої ОТГ та інші зміни, які внесені в Програму реформування ЖКГ на цей рік.

«Ми плануємо запустити тільки маленькі фонтани, про великі мова не йде, бо це дороговартісно. Були різні пропозиції, дискусії серед депутатів. Хотілося б, щоб люди знову мали можливість бачити влітку цю красу, це робиться для них та їхніх дітей. В Одесі ж фонтани працюють, а ми хотіли б хоча б ці невеличкі цим літом увімкнути», – озвучив Володимир Новацький.

Автор фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному цим літом запустять декілька фонтанів в центрі міста

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.