“Укренерго” попереджає про можливий дефіцит електроенергії

Украина

В Україні наразі складна ситуація в енергосистемі – збільшення споживання через похолодання може спричинити дефіцит. Людей просять споживати електроенергію ощадливо. Про це повідомила пресслужба компанії.

“Сьогодні температура вже зранку нижче, ніж вчора. Відповідно рівень споживання зростає. Також на рівень споживання впливає поступове відновлення енергопостачання споживачам в західному регіоні, які були знеструмлені негодою. Це може призвести до дефіциту електроенергії в системі. Тому для підтримки балансу між виробництвом та споживанням в енергосистемі необхідно ощадливо споживати електроенергію”, – наголосили в “Укренерго”.

В “Укренерго” розповіли про нові правила ощадливого споживання:

  • економно споживайте електроенергію від 9.00 до 11.00 та від 16.00 до 18.00. Пральну та посудомийну машину краще вмикайте після 20.00; 
  • не вмикайте одночасно електрочайник, мікрохвильовку, електроплиту та пральну машину. Працюючи разом, вони перенавантажують електромережу;
  • завжди вимикайте світло в кімнатах, де нікого немає. 

Там також додали, що протягом доби з технічних причин в аварійний ремонт виведено один блок на тепловій електростанції. Продовжено термін ремонту ще на двох блоках різних електростанцій. Натомість два блоки повернулись в роботу після ремонту.   Електроенергії, виробленої українськими електростанціями, поки достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Диспетчерський центр “Укренерго” не прогнозує протягом доби дефіциту в енергосистемі. Графіки відключень не вводилися та не прогнозуються.

За даними “Укренерго”, у Львівській області триває відновлення енергопостачання споживачів, що були знеструмлені через негоду 3 грудня. Загалом через негоду на ранок знеструмлено 31 населений пункт. Всі – понад добу в Львівській області. 

Джерело: “ТСН”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on ““Укренерго” попереджає про можливий дефіцит електроенергії

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.