В Южному почали прикрашати ялинку біля ПК та створили фотозону до Дня Святого Миколая (фото)

Городская хроника

В Палаці культури “Дружба” зранку 5 грудня розпочався процес прикрашання живої ялинки, яка росте біля закладу. Для цього задіяли спецтехніку, технічних та творчих працівників ПК. Для прикрашання використовуються різнокольорові кулі та ілюмінація, все це було закуплено ще в минулих роках. Нагадаємо, що другий рік поспіль в нашому місті відмовилися від встановлення 14-метрової штучної ялинки на центральній площі в цілях безпеки, економії бюджетних коштів (за монтаж необхідно було сплачувати з місцевої казни відповідну суму грошей сторонній організації висотників), а також з моральної точки зору, враховуючи воєнний стан.

В Палаці культури «Дружба» цього тижня готуються зустрічати малечу. Тут створили фотозону в холі ПК, де дітлахи зможуть зробити фото зі Святим Миколаєм. Свято вперше відзначатимуть в Южному не 19 грудня, а за новоюліанським календарем. В цей день планується запалити вогниками ялинку на подвір’ї Палацу культури, а потім для дітей в приміщенні закладу проведуть розважальний захід (в цілях безпеки ми не вказуємо його дату та час, про це містяни можуть дізнатися на вахті ПК).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “В Южному почали прикрашати ялинку біля ПК та створили фотозону до Дня Святого Миколая (фото)

  1. Так до 19 декабря ещё далеко. Успеет Николай посетить наш Южный.

        1. Берете своих предков и свистуете туда где 19 го встречают. Там как раз хз на какой срок двойника выбирают.

          1. Берите вещи и пиз**** на..й на свою западенщину

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.