«Сьогодні на нараді будуть розглядатись питання щодо закладів освіти і бюджету», – Новацький

Видео

Міський голова в своєму традиційному відеоозверненні на каналі южненського телебачення 19 липня повідомив, що сьогодні візьме участь в нараді, яка відбудеться в Одеській обласній військовій адміністрації. Серед головних питань, що будуть обговорюватись: режим роботи освітніх закладів та наповнення місцевих бюджетів. Також Володимир Новацький привітав з професійним святом тренерів нашої громади.

«Хочу повідомити, що я сьогодні виїжджаю в обладміністрацію, райадміністрацію на нараду, де будуть розглядатись питання щодо закладів освіти, як вони будуть працювати. Якщо буде якась конкретна інформація – я вас проінформую пізніше. Безумовно, буде обговорюватись і питання бюджету, його наповнення.

Також хочу нагадати, що сьогодні відзначається День тренера – це загальнодержавне свято. Хочу привітати всіх тренерів! В нашій громаді на професійній основі працює більше 70 тренерів, під керівництвом яких тренується півтори тисячі спортсменів. Наше місто спортивне, у нас є і олімпійські чемпіони, і чемпіони України, Європи, світу. Не дивлячись на те, що зараз війна, все ж таки наші тренери працюють, займаються з дітьми спортом, хочу побажати їм успіхів і всього найкращого», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.