Пенсія може збільшитись: хто отримає та які причини для підвищення

Без рубрики

За деяких обставин Україна може здійснювати додаткові виплати окремим особам. Такими є жінки, яким виповнилось від 55 до 60 років. Вони отримають доплату у зв’язку з причиною пізнього виходу на відпочинок.

Розмір нарахування для кожної особи буде здійснюватись з індивідуальним нарахуванням, як мовиться у законі “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому”. В основному, це залежатиме від суми пенсії, яку отримує жінка. Така виплата здійсниться лише за умови, якщо жінка не отримує інші пенсії — по інвалідності, за вислугу років чи у зв’язку з втратою годувальника. Окрім того, її також не виплатять, якщо до цього вона отримувала вищезазначені нарахування, а потім була переведена на пенсію за віком.

Які є обставини для підвищення пенсійної виплати та сума надбавки

  • жінки, які народжені до 31 грудня 1961 року, при призначенні пенсії за віком, мають право на підвищення виплат у розмірі 2,5% за кожні шість місяців пізнішого відходу на пенсію;
  • жінки, які народжені в 1962 році, мають право на доплату з коефіцієнтом 9%.

Сума надбавки залежить від розміру пенсії жінки, обчисленої з урахуванням набутого нею страхового стажу та заробітної плати. До того ж вона також буде нараховуватись індивідуально. Максимальний розмір додаткових коштів не може буде вище, аніж 20 960 гривень, або 10 прожиткових мінімумів, що були призначені для осіб, які втратили працездатність.

Джерело: “Телеграф”.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.