В День памʼяті та примирення в центрі Южного відбудеться мітинг

Информ-панорама

8 травня, у День памʼяті та примирення, українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни. Друга світова війна, яка тривала з 1939 до 1945 року, була одним із найкривавіших та найбільших збройних конфліктів в історії людства – зазначає Український інститут національної пам’яті. В Южному 8 травня (понеділок) заплановано проведення мітингу біля центральної стели. Палац культури “Дружба” запрошує жителів нашої громади долучитися до заходу. Початок о 12:00.

«Відзначати День памʼяті та примирення 8 травня – європейська традиція памʼятання про Другу світову війну, яку українська держава послідовно впроваджує після Революції гідності. Це означає, що ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв, беремо до уваги всі аспекти війни, акцентуємо на її людському вимірі та завданих стражданнях.

Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни РФ проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва РФ. З 2014 року символом памʼяті про Другу світову війну є червоний мак», – зазначили в Українському інституті національної пам’яті.

Автор фото: Сергій Антипов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В День памʼяті та примирення в центрі Южного відбудеться мітинг

  1. Вторая мировая война закончилась 2 сентября 1945 года, а не 8 мая. Зачем искажает историю?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.