В Южному стипендіям міськради присвоєно назву на честь почесного громадянина міста

Информ-панорама

З метою вшанування пам’яті почесного громадянина міста Южного, засновника та керівника Ліцею №3 (з 1987 – 2021 роки), Заслуженого працівника освіти України, Народного вчителя України, кандидата педагогічних наук, член-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, автора понад 200 наукових публікацій – Миколи Петровича Гузика, та, враховуючи його значний особистий внесок в становлення та розвиток системи освіти України, а також педагогіки в місті Южному, депутати 4 травня підтримали на сесії рішення присвоїти стипендіям Южненської міськради (обдарованим дітям, молоді, педагогічним працівникам, керівникам гуртків та колективів) назву: «імені Миколи Гузика». Дане рішення почне застосовуватися з 1 січня наступного року (2024).

Нагадаємо, Микола Гузик пішов з життя 10 листопада 2021-го у віці 80 років. Він засновник та перший директор АШГ. Микола Петрович один із організаторів Першої Творчої спілки вчителів СРСР (1987). Початок був важким, адже на той час були неприпустимі якісь типи та види шкіл, крім офіційно встановлених. Авторські школи з’явилися наприкінці 80-х. Першу в Україні авторську школу було створено саме у місті Южному зусиллями Миколи Петровича Гузика. Він зміг реалізувати на практиці особливу дидактично-методичну систему та оригінальну модель школи-комплексу, в основі яких особистісно-орієнтована система шкільної освіти.

Микола Петрович як автор реформаторських наукових розробок постійно вносив пропозиції щодо удосконалення освітньо-виховного процесу в школі з використанням сучасних інноваційних освітніх та інформаційно-комунікативних технологій, можливостей інтернету. Микола Гузик постійно ділився своїм досвідом на сторінках видань, був активним учасником всеукраїнських та міжнародних семінарів, конференцій.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному стипендіям міськради присвоєно назву на честь почесного громадянина міста

  1. Давайте вже все імям Гузика назвемо. Школа є, стипендія є… Що буде далі??? Вулиця, магазин, кущ, сходи ?? У нас в області освіти є Синячов почесний громадянин, можлио ще хтось…. Чому саме Гузик?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.