Южненців попередили про проведення тестування нової системи оповіщення

Городская хроника

На сторінці Южненської міськради у Facebook повідомили, що в п’ятницю, 2 червня, відбудеться тестування нової системи оповіщення з 10:00 до 12:00. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що виконком в кінці лютого цього року отримав гуманітарну допомогу у вигляді двох сирен оповіщення С-28. У зв’язку з цим на засіданні 27 квітня члени виконкому погодили внесення змін та доповнень до Програми розвитку цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Южненської громади, тим самим передбачивши встановлення цих сирен у визначених місцях.

За інформацією начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій управління правового забезпечення та взаємодії з держорганами Вадима Ферябова, обладнання для оповіщення населення планується встановити в двох точках: на адміністративній будівлі виконкому Южненської міськради по проспекту Григорівського десанту, 18 та в селі Сичавка по вулиці Цвєтаєва, 1В (адмінбудівля). Загальна сума на встановлення цих засобів сповіщення становить 71 тисяча 945 гривень (в Южному – 35 тис. 871 грн, в Сичавці – 36 тис. 74 грн).

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненців попередили про проведення тестування нової системи оповіщення

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.