В Южному ОСББ в День захисту дітей організувало свято для малечі

Городская хроника

У дворі житлових будинків по проспекту Миру 23 і 25 в четвер, 1 червня, для дітлахів провели святковий захід з нагоди Дня захисту дітей. До організації долучилися активні мешканці, програму підготувала Наталя Хлопікова, кульками та солодощами забезпечила Тетяна Сергєєва, депутатка Южненської міськради і мешканка одного зі вказаних будинків. За її словами, сусіди звернулись до неї з проханням допомогти організувати свято для дітей, адже через пандемію та воєнний стан вже тривалий час у дворі подібні розважальні заходи для дітлахів не проводилися і вони скучили за такими дозвіллям.

«Ми полюбляємо проводити свята в нашому дворі і збирати сусідів в дружній атмосфері. Люди скучили за цим і, як тільки до мене звернулись сусіди, я звичайно підтримала їхню ініціативу і теж долучилася. Влаштовувати масштабне свято для всіх, і малих, і дорослих зараз не на часі, бо в країні воєнний стан, тому вирішили подарувати невеличке свято тільки для маленьких наших мешканців. Ми звернулись до управління культури, спорту та молодіжної політики, погодили з ними проведенням святкового заходу. Наталя Хлопікова сама написала сценарій свята, при чому зробила це давно, ще коли перебувала за кордоном», – розповіла Тетяна Сергєєва.

Для дітей провели конкурси, квести, танцювальні вправи, по завершенню пригостили морозивом. Співорганізаторка заходу Наталя Хлопікова розповіла, що в перший день літа захотілося побавити діточок.

«В нас були різноманітні ігри, конкурси, танці. Напередодні розклеїли оголошення на будинках, аби батьки дізналися і привели свою малечу, тут діти різного віку, вже є і більш дорослі. Дітки познайомилися, розбилися на команди і з радістю взяли участь в конкурсах. Нам допоміг в організації і наш голова правління ОСББ Василь Цюпін, і сусідка-депутатка Тетяна Сергєєва. Музичну колонку нам надав отець Петро з Греко-Католицької церкви міста Южного, за що ми йому дуже вдячні», – озвучила Наталя Хлопікова.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.