В Южненській ОТГ проведуть обстеження ігрових та спортивних майданчиків

Информ-панорама

З метою утримання в належному упорядкованому стані дитячих майданчиків та інших об’єктів відпочинку дітей, створення реєстру даних для їх охорони і збереження, виконком Южненської міськради 6 березня затвердив план проведення інвентаризації та паспортизації ігрових і спортивних майданчиків, а також інших об’єктів відпочинку дітей на території нашої громади; періодичність їх огляду та обстеження. З цього питання під час засідання виконкому доповідала начальниця Фонду комунального майна Наталя Пітусь.

наталя пітусь

Балансоутримувачам зазначених об’єктів доручено провести їх інвентаризацію в термін до 1 квітня поточного року та надати інвентаризаційні описи, акти огляду та перевірки технічного стану обладнання до Фонду комунального майна Южненської міськради.

Крім того, балансоутримувачів зобов’язали забезпечувати огляд, обстеження об’єктів із заповненням актів огляду та перевірки згідно з затвердженим планом, складати форму опису та форми щодо складової інвентаризаційної справи (інвентаризаційний план, обрис, перелік елементів благоустрою, площа ділянок об’єкта благоустрою, технічний паспорт, експлікація) відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №550. Також вони мають забезпечувати постійний огляд, обстеження, належне утримання та експлуатацію майданчиків і щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати інформацію про стан виконання рішення до Фонду коммайна.

Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника міського голови-начальника управління житлово-комунального господарства Дмитра Любівого.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.