В Южному облаштують пункти обігріву та знову увімкнуть вуличне освітлення

Городская хроника

В п’ятницю, 28 жовтня, відбулась XXVІІ чергова сесія Южненської міської ради. Засідання відкрили в великій залі міськради, а завершили в укритті, аби в разі повітряної тривоги не переривати роботу. Перед початком засідання міський голова разом з колегами привітав з Днем народження депутата Світлану Вишню, після чого депутатський корпус перейшов до розгляду питань порядку денного. Їх було більше 30, здебільшого – «земельні».

В ході засідання Володимир Новацький озвучив, що цього тижня брав участь в нарадах в Одеській обласній військовій адміністрації, де обговорювались питання щодо економії споживання електроенергії, розміщення переселенців, організації пунктів обігріву в громадах на випадок надзвичайних ситуацій. Новацький озвучив, що в Южному вже визначили, де будуть облаштовані пункти обігріву. Крім того, він повідомив, що в громаді знову увімкнуть вуличне освітлення, але частково, згідно з графіком.

«Ми визначились вже з місцем для двох пунктів обігріву: Палац культури і спорткомплекс. Вони будуть облаштовані для жителів міста. Наприклад, ситуація з шістнадцятиповерхівками, всяке може бути, коли немає світла, ліфт не працює, пенсіонерам важко пішки підніматися додому, в такому випадку люди зможуть прийти в пункт обігріву і перечекати там, поки відновлять електропостачання. Це як приклад, ситуації можуть бути різними. Ми не знаємо, що нас чекає, може статися так, що світла не буде і тиждень, і більше. Треба бути готовими до всього. Ми повинні створити належні умови для людей, які проживають в нашій громаді, повинні забезпечити і теплом, і харчуванням, і світлом.

Щодо відключення електроенергії, то з понеділка, 31 жовтня, «Укренерго» вже надасть конкретний графік. До понеділка все буде хаотично: можуть вимкнути світло, а можуть і не вимикати. Я вчора спілкувався з представниками обленерго, ДТЕК, регіональними службами і ми домовились, що ми тут на місці відпрацюємо свої пропозиції, в який час вимикати світло, навіть розглядається варіант, не відключати електроенергію по вулицям, а одразу на чотири години все місто. Зараз ми ці питання доопрацьовуємо. Крім того, я сьогодні прийняв рішення відновити частково вуличне освітлення в нашій громаді! На нараді я звернув увагу, що в інших містах вмикають зовнішнє освітлення, а ми все «вирубили». Вчора в нас виникли суперечки, я сказав, якщо всі вмикають – то всі, без винятку, а якщо вимикають – то теж всі. Тому, з завтрашнього дня ми почнемо вмикати світло на вулицях, ми домовились в області, що 30 відсотків світла ми можемо давати в місті. Стосовно часу, зараз ми визначаємось, це буде зранку орієнтовно з 05:00 до 07:00 і ввечері, як вже починає темніти і до 22:00.

Також хочу звернутись до депутатів, закликати, щоб в разі надзвичайних ситуацій, як наприклад в нас сталося це минулого тижня, коли місто залишилось без світла, треба долучатися до роботи міського Штабу, а також працювати з жителями, ходити по будинкам, спілкуватись з людьми, надавати допомогу, якщо є потреба  в цьому», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному облаштують пункти обігріву та знову увімкнуть вуличне освітлення

  1. Депутаты будут ходить по домам??? Да мы их ненавидим, и никогда ту субботу не простим. Так что пусть обогреваются в своих кабинетах.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.