Депутати присвоїли Роману Лиманському звання «Почесний громадянин міста Южного»

Информ-панорама

На підставі клопотання адміністрації, трудового колективу та профспілкового комітету працівників Комунального некомерційного підприємства «Южненська міська лікарня», за видатні заслуги перед нашою громадою, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я міста Южного,  багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм депутати на засіданні сесії міськради 28 жовтня одноголосно вирішили присвоїти Роману Лиманському звання «Почесний громадянин міста Южного» посмертно. Знак та посвідчення встановленого зразку вручатимуть членам його родини на урочистостях. Контроль за виконанням даного рішення покладений на постійну депутатську комісію з питань соціальної політики, освіти,  молоді, спорту та фізичної культури (комісію очолює депутат Світлана Вишня).

Депутат групи «За мир і незалежність» (в минулому представник партії «ОПЗЖ») Володимир Сівак запропонував внести зміни до положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Южного» і передбачити в подальшому, аби поховання тих, кому це звання буде присвоюватись, відбувалось за кошти місцевого бюджету.

«Думаю, що ці люди заслуговують на це, в багатьох громадах це впроваджено, в нас теж треба це передбачити і на наступну сесію підготувати зміни до положення», – озвучив Володимир Сівак.

Нагадаємо, в Южному 21 жовтня попрощалися із головним лікарем Южненської міської лікарні Романом Васильовичем Лиманським. Він мав почесне звання «Заслужений лікар України», все своє життя присвятив медицині. З 2006 року і до останнього дня працював на посаді головного лікаря міста. Його серце зупинилося у віці 70 років. Поховали Романа Лиманського в Одесі на Таїровському цвинтарі поряд з дружиною Валентиною.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.