Напередодні Дня автомобіліста на ОПЗ привітали працівників АТЦ (фото)

Информ-панорама

Починаючи з 1993 року щорічно в Україні відзначається свято тих, хто не уявляє свого життя без машини – будь-то автолюбитель або професійний водій. У події немає фіксованої дати, але в 2022 році День автомобіліста і дорожника випадає на 30 жовтня. В акціонерному товаристві «Одеський припортовий завод» головними героями цього дня стали всі заводчани, які у складні часи воєнного стану сумлінно виконують обов’язки, пов’язані з водінням та обслуговуванням автомобільної техніки. Про це повідомили в пресслужбі заводу. Від імені Правління АТ «ОПЗ» водіїв підприємства з прийдешнім професійним святом привітав т.в.о. Голови Правління – директора АТ «ОПЗ» Юрій Ковальський, зазначивши, що від самовідданої роботи водійського складу заводу, фахівців з обслуговування автомобільної техніки безпосередньо залежить організація життєдіяльності підприємства та успішне виконання багатьох виробничих завдань.

Колектив автотранспортного цеху АТ «ОПЗ» напередодні професійного свята зібрався на території цеху. Професіоналів своєї справи привітали член Правління-директор з матеріально-технічного забезпечення Євген Нікітін, заступник начальника автотранспортного цеху Владлен Лукін, голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход і голова цехового профкому Марина Васильчук. У кожному вітанні звучали бажання миру, міцного здоров’я, прямої та легкої дороги, щастя й благополуччя. Окремі слова шани, подяки та щирі привітання лунали на адресу тих заводчан, які, захищаючи рідну землю, проходять сьогодні службу у лавах Збройних Сил України.

Урочистою складовою заходу стало нагородження переможців конкурсу «Кращий водій АТ «ОПЗ» – 2022». Нагадаємо, що в результаті змагань призові місця розподілилися таким чином: першу сходинку п’єдесталу виборов водій автобуса Сергій Латишев. Другим став водій автокрану Віталій Кошетар, а «бронзу» конкурсу отримав водій автобуса Андрій Васильчук.

За сумлінну працю та високу професійну майстерність почесною грамотою АТ «ОПЗ» були нагороджені працівники АТЦ:

  • Почесною грамотою Одеської районної державної адміністрації були відзначені водій легкового автотранспорту Віталій Терещенко, водії автобуса Андрій Васильчук та Василь Гринишин.
  • Почесною грамотою Южненської міської ради Одеської району Одеської області нагороджені начальник ремонтних майстерень Олександр Ковальський, головний диспетчер Марина Васильчук, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів Василь Струбицький та Ігор Никитенко.
  • За багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність, активну життєву позицію Почесною грамотою АТ «ОПЗ» були відзначені кращі працівники АТЦ. Найкращою бригадою водіїв за підсумками 2022 року визнана автобусна бригада.

Фото: пресслужба ОПЗ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.