Южненський посадовець у складі делегації зустрівся з представниками Baykar в Туреччині

Информ-панорама

В Туреччині пройшла зустріч української делегації з представниками компанії Baykar, що виробляє безпілотні літальні апарати «Байрактар». Зокрема, до складу делегації увійшли: посол України в Туреччині Василь Боднар,  міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Павло Рябікін, народний депутат ВР Ігор Копитін, заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення та взаємодії з державними органами Южненської міськради Леонід Нейков. В Туреччині пройшло декілька зустрічей на різних рівнях. Зокрема, відбувся діалог між ДП «Антонов» та компанією Baykar, який, за словами нардепа Копитіна, має перерости в плідну співпрацю як в оборонному, так і в цивільному секторі, адже компанія Baykar — надійний партнер України, з яким наша держава будує стосунки на довгі роки.

«На зустрічі із нашим добрим другом Халуком Байрактаром (гендиректор компанії) обговорили чергові кроки у побудові заводу «Байрактар» в Україні. Скажу відверто: дуже гріє душу, що в Україні будуть виробляти безпілотники Bayraktar TB2, Akıncı и Kızılelma та, можливо, дещо абсолютно нове», – зазначив нардеп Ігор Копитін на своїй сторінці у Facebook.

Заступник Южненського міського голови-начальник управління правово забезпечення та взаємодії з держорганами міськради Леонід Нейков повідомив, що такі відрядження є важливою складовою його роботи і кожна зустріч на різних рівнях проводиться з метою зробити нашу громаду безпечнішою і комфортнішою для життя.

«Пам’ятаєте вислів: велике починається з малого? Так само і Южне, у 1973 році почалося як порт, який будують десь біля Одеси. Кожне моє відрядження, кожна зустріч на різних рівнях — переслідують одну мету: зробити Южне кращим, безпечнішими, комфортнішим. Після останнього відрядження маю сказати наступне: про наше місто вже добре знають турецькі партнери. І знають вони не тільки про те, що Южне — це портове місто та місто-курорт зі своїми традиціями, проблемами та здобутками. Тепер наші партнери, як от Халук Байрактар – так-так, той самий – знають і про «зерновий коридор», який проходить повз Южне, знають про роль міста в обороноздатності морських шляхів та про багато інших нюансів, які потребують системних рішень. У своїй роботі я сповідую одне просте правило: роби найкраще, що можеш, з тим, що маєш, там, де ти є. Южне буде оновлюватися та квітнути. Зрушення, які не зупинить навіть війна, вже почалися!», – зазначив Леонід Нейков.

Нагадаємо, що турецька компанія Baykar має намір збудувати в Україні не просто завод із виробництва ударних безпілотників Bayraktar TB2, а й створювати в нашій країні Bayraktar Akıncı та Bayraktar Kizilelma — новий безпілотний винищувач. Про це в серпні цього року розповів гендиректор Baykar Халук Байрактар в інтерв’ю Фонду «Повернись живим». Очільник компанії-виробника «Байрактарів» заявив, що бачить Україну як стратегічного партнера, хоче зробити виробничою базою та має довгострокові плани щодо спільних проєктів. Так, Baykar розпочала будівництво фабрики в Україні, дослідницького центру та центру передового виробництва, де планують виробляти всі системи: не лише фюзеляж, але й електроніку, програмне забезпечення тощо. Турецька оборонна компанія Baykar планує протягом двох років завершити будівництво свого нового виробничого заводу в Україні, фаза детального проектування вже закінчена. Про це повідомляє Reuters.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.