В Южному попрощалися з головним лікарем міста Романом Лиманським (фоторепортаж)

Городская хроника

В Южному 21 жовтня попрощалися із головним лікарем Южненської міської лікарні Романом Васильовичем Лиманським. Він мав почесне звання «Заслужений лікар України», все своє життя присвятив медицині. З 2006 року і до останнього дня працював на посаді головного лікаря міста. Його серце зупинилося у віці 70 років. Провести Романа Васильовича в останню путь прийшли його родина, друзі, знайомі, колеги, представники міської влади.

Южненський міський голова Володимир Новацький в прощальній промові повідомив, що разом з депутати міськради буде ініціювати присвоєння Роману Лиманському звання «Почесний громадянин Южненської громади».

«Дуже важко сьогодні говорити. Перш за все я хочу висловити співчуття синам, рідним та близьким. Ми сьогодні проводжаємо Романа Васильовича, він був дуже близькою мені людиною, я працював з ним та знав його більше 20 років. Важко уявити, що з понеділка його не буде на роботі… Все своє життя він віддав медицині, до останнього подиху. Більшу частину життя в Южному він провів саме тут – в цій лікарні, яку він практично й збудував. Сьогодні медицина нашої громади втратила велику людину, яка дуже багато зробила для розвитку медичної сфери в Южному. Хтось проявляє себе в медицині як великий вчений, хтось як видатний хірург, Роман Васильович проявив себе, як великий організатор в медичної галузі. Я впевнений, що таких професіоналів своєї справи в області можна перелічити на пальцях однієї руки. Хочу вибачитись перед ним за те, що дуже мало часу я приділяв йому на спілкування поза роботою. Все відкладали ми з ним на потім, але цього «потім» вже немає… Вічна пам’ять Роману Васильовичу! Це величезна втрата для всієї нашої громади!» – зі сльозами на очах озвучив Володимир Новацький.

З прощальним словом виступив екс-голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький:

«Сьогодні велика втрата і для Одещини, і в цілому для нашої держави. Роман Васильович був Заслуженим лікарем України. Я знав його, коли він ще був головним лікарем у В.Михайлівському районі. Перші його слова при знайомстві, коли він розповідав мені, що таке медицина, прозвучали такі: «Головне – це профілактика». Мені ці слова запали в душу, при певних обставинах, коли стало питання, хто очолить медицину в області, я зробив вибір на його користь і ніколи не пожалкував. Він, дійсно, видатний організатор, господарник. Саме за його участі почалася реформа медичної галузі в нашому регіоні. Він наперед бачив ситуацію, відчував заздалегідь, брав на себе всю відповідальність і при цьому залишався щирою людиною з великим добрим серцем, батьком, другом…»

Коли тіло головного лікаря везли в Свято-Введенський храм, де відбулася панахида, для нього востаннє ввімкнули сирену «швидкої». Романа Лиманського поховають в Одесі на Таїровському цвинтарі поряд з дружиною Валентиною.

Роман Лиманський народився 15 липня 1952 р. в селі Дубово, Одеської області. В 1980 році закінчив Одеський медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю «Лікувальна справа». За період своєї трудової діяльності працював лікарем–травматологом В.Михайлівської районної лікарні, заступником головного лікаря району з мережі В.Михайлівської районної лікарні, головним лікарем Фрунзівського району, головним лікарем В.Михайлівського району, начальником управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації, а з 2006 року очолював Южненську міську лікарню. Гарний організатор, професіонал своєї справи, чимало зусиль поклав на розвиток медицини нашого міста. Саме під його керівництвом була добудована та відкрита міська лікарня в Южному, зроблений ремонт поліклінічного відділення та окремих підрозділів стаціонару. В медзакладі проводилась постійна робота щодо впровадження сучасних методів діагностики та лікування. Южненська громада в скорботі з приводу важкої втрати… Висловлюємо глибокі співчуття родині, колегам та близьким Романа Васильовича.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному попрощалися з головним лікарем міста Романом Лиманським (фоторепортаж)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.