“Нова Пошта” запустила новий сервіс 

Без рубрики

Логістична компанія “Нова Пошта” запустила новий сервіс у власному додатку, що дозволяє передати право на отримання посилки іншій людині. Як повідомляє компанія, тепер через мобільний додаток “Нова Пошта” можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати посилку за вас і оплатити її, у разі потреби. Сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі та відділенні з оголошеною вартістю до 30 тисяч гривень.

Людина, якій надали дозвіл на отримання посилки, отримає пуш-повідомлення у своєму мобільному додатку “Нова Пошта” автоматично. Якщо у довіреної особи не встановлено мобільний додаток компанії, вона отримає повідомлення на телефон у Viber або SMS. Право на отримання посилки також можна скасувати. Замовити сервіс “Інший одержувач” може лише початковий одержувач відправлення та лише через мобільний додаток “Нова Пошта”. Водночас, якщо посилка замовлена “Особисто в руки”, змінити одержувача неможливо. Детальніше тут – novaposhta.ua/poshtomat.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.