В Южному планують придбати додатковий дизгенератор та провести ремонт на котельні

Информ-панорама

До Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Южненської ОТГ члени виконкому 20 вересня внесли зміни та доповнення. Зокрема, в цьому році планується придбати ще одне джерело резервного живлення (дизельний генератор), але цього разу для ВНС м. Южного. Також до початку опалювального сезону планується провести капітальний ремонт мережевого насосу WILO на котельні (КП «ЮТКЕ»). Як пояснила заступниця начальника управління ЖКГ Марина Павленко, оснащення водонасосної станції  дизельним трифазним генератором дозволить забезпечити функціонування систем водопостачання в разі виникнення аварійних ситуацій на мережах електропостачання. Вона також нагадала, що раніше дизгенератори були передбачені для КНС, КП «ЮТКЕ» та артезіанських свердловин.

«У нас вже є дизельні генератори на каналізаційних станціях, на котельні та на артезіанських свердловинах. Тепер ми хочемо передбачити резервний і на ВНС, аби вся міська система могла функціонувати в разі надзвичайної ситуації при порушенні електропостачання. Щодо проведення капітального ремонту насоса WILO на котельні, то це дозволить забезпечити безперебійне, якісне та надійне  теплозабезпечення міста під час опалювального сезону 2022/2023 років», – пояснила Марина Павленко.

Раніше ми повідомляли, що на КП «Южтеплокомуненерго» триває інтенсивна підготовка до нового опалювального сезону, аби забезпечити населення міста теплом в осінньо-зимовий період. Директор підприємства Ігор Чугунников зазначив, що на котельні готуються провести ремонт одного з насосів і запевнив, що спеціалісти встигнуть це зробити до початку опалювального періоду (планується розпочати його на початку листопада). Він пояснив, що після внесених змін в постанову Кабміна, уряд дозволив використовувати кошти місцевого бюджету для проведення заходів з забезпечення опалювального сезону, тому на «ЮТКЕ» після засідання сесії (відбудеться 22 вересня), на якому мають виділити фінансування, планується оперативно провести капремонт одного з насосів. Це дуже важливий момент, адже в разі поломки агрегату, на котельні буде резервний – пояснили нам в управлінні ЖКГ Южненської міськради.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “В Южному планують придбати додатковий дизгенератор та провести ремонт на котельні

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.