Сміття з Южного вивозитимуть на інший полігон в сусідню область: як це вплине на тариф?

Городская хроника

У зв’язку з листом Визирського сільського голови Валерія Стоілакі про закриття з січня 2023 року полігону твердих побутових відходів в селі Степанівка (згідно з рішенням суду), члени виконкому Южненської міськради на засіданні 9 січня погодили комунальному підприємству «Южтранс» укладання договору з КП «Коблівський сількомунгосп», аби передбачити можливість вивозити сміття на інший полігон (в Миколаївській області). До цього «Южтранс» вивозив відходи на полігон, який розташований на території Визирської ОТГ і який найближчі три місяці буде закритий.

З КП «Коблівський сількомунгосп» міське підприємство «Южтранс» укладе договір на послуги з приймання та захоронення твердих побутових та великогабаритних відходів. Контроль за виконанням даного рішення покладено на заступника міського голови – начальника управління ЖКГ Южненської міськради Дмитра Любівого.

дмитро любівий виконком

Через те, що довелося змінити полігон, у КП «Южтранс» виникли незручності. Зокрема, спецетехніці треба буде подолати більшу відстань, ніж зазвичай, крім того, дорога, що веде до нового полігону, в поганому стані. Як повідомив директор КП Володимир Суханов, вартість за послугу з вивезення сміття для населення зросте на 51 копійку. На тариф зокрема впливає те, що новий полігон розташований на більшій відстані, ніж той, з яким був договір раніше (у Визирській ОТГ).

володимир суханов южтранс

«Ми залишились без полігону, та й не тільки ми, деякі населені пункти теж, але нам найважче в цій ситуації, бо наше підприємство вивозило сміття щоденно. Був знайдений вихід з ситуації, визначили для себе інший полігон – в селі Лугове Миколаївської області. Але виникла різниця в тарифі, для населення вона складатиме 51 копійку в місяць», – пояснив Володимир Суханов.

Южненський міський голова Володимир Новацький озвучив під час засідання, що приблизно через три місяці планується, що полігон у Визирській ОТГ буде знову відкритий і тоді КП «Южтранс» зможе вивозити сміття саме туди, як це було раніше.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

3 thoughts on “Сміття з Южного вивозитимуть на інший полігон в сусідню область: як це вплине на тариф?

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.