В Южному при в’їзді в місто зняли блокпост, але він залишиться зарезервованим

Городская хроника

Національна поліція України, ЗСУ і територіальна оборона за підтримки профільних міністерств ще весною 2022 року почали проводити оптимізацію кількості блокпостів в Україні. Тоді, за словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, до нього звернулись журналісти, волонтери й інші громадяни зі скаргами на те, що на дорогах створено занадто багато блокпостів.

В Южному декілька днів тому його зняли, військові більше не несуть там службу, проте блоки і укріплення демонтувати не будуть, цей блокпост залишатиметься в резерві. Про це Yuzhny.info розповіла 9 січня представниця Южненського відділення поліції Яна Чумак. За її словами, частково блокпости прибирають по всій Одещині, залишать тільки там, де обумовлена їх необхідність.

«В Одеській області, на щастя, не проходять активні бойові дії, тому було прийнято рішення зменшити кількість блокпостів. В Южному його робота була більше направлена на виявлення ДРГ, зупинення ворожих сил. Цей блокпост, як і низку інших, зарезервували, тобто вони поновлять своє функціонування, коли в цьому буде гостра необхідність», – пояснила Яна Чумак.

Блокпост призначений для охорони важливих доріг, які ведуть до міст та населених пунктів, важливих інфраструктурних об’єктів. На блокпостах здійснюється контроль за рухом транспорту й людей. Тому у воєнний час без них ніяк не обійтись. Національна поліція України та ЗСУ спільно з теробороною проводили оптимізацію їх кількості, був створений перелік актуальних блокпостів.

«Ті, які до цього переліку не увійшли, будуть прибрані. У такий спосіб буде покращено пересування транспортних потоків всередині країни. Це заощадить час, пальне, а головне – сили й нерви людей. Як цивільних, так і військових», – зазначив раніше Денис Монастирський.

Фото: ілюстративне.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.