В Южному на фасаді багатоповерхівки зобразили символіку України (фото)

Информ-панорама

Замість флагштоку – стіни будинку. В Южному мешканці шістнадцятиповерхівки по вулиці Приморська, 13 знайшли оригінальний спосіб вирішення давньої проблеми щодо встановлення прапора України на флагштоці багатоповерхівки. Як розповіла Yuzhny.info голова правління ОСББ за вказаною адресою Світлана Давиденко, цей житловий будинок розташований так, що з усіх боків його обдувають вітри, тому полотнище на флагтоці дуже швидко псувалося і втрачало належний зовнішній вигляд, доводилось регулярно купувати нове і замінювати старий, обірваний вітром, стяг.

Мешканцям будинку спала на думку ідея зобразити до Дня Незалежності України прапор на стінах багатоповерхівки, адже намальований стяг вітер точно не зіпсує. За роботу взялися маляр Ольга Єкимова, художники Міла Слайко і Дмитро Ніколаєв. Окрім прапору вони зобразили тризуб, соняшники і напис «Слава Україні!». На залишки фарби активісти оновили зовнішній вигляд столу і лави, що встановлені у дворі будинку, пофарбувавши в синьо-жовті кольори.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному на фасаді багатоповерхівки зобразили символіку України (фото)

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.