В Южному ремонт ще одного міжквартального проїзду завершать до кінця року

Городская хроника

В планах управління капітального будівництва – завершити ремонт мужквартального проїзду від Ліцею №2 до «Укрпошти». Зробити це планується до кінця цього року. Роботи виконує підрядна організація «Южстройкомпані». Про це Yuzhny.info повідомили в УКБ. Тривалий час будівельні роботи на цій ділянці дороги були призупинені, в липні цього року їх вдалося відновити. На капітальний ремонт з місцевого бюджету передбачено 16 млн гривень. На першому етапі будівельники зробили відрізок дороги з асфальтним покриттям, в подальшому – почали викладати плиткою.

«На цій ділянці дороги покриття буде як асфальтне, так і викладене плиткою. Проект в нас був розроблений ще в 2018 році, в 2020-му – пройшов коригування по ціноутворенню, а 2021-му – почалися там ремонтні роботи, але депутати при коригуванні проекту в 2023 році запропонували замість асфальту викладати проїзд плиткою. Тому, те покриття, яке вже було зроблене в 2021-му – воно асфальтне, а на всьому іншому відрізку дороги вже буде плитка (між садочком, школою і до проспекту Григорівського Десанту). Вже зроблено другий шар асфальтного покриття, частково відремонтовано бордюрний камінь, продовжуються роботи по електриці. Є деякі складнощі, через воєнний стан працівників забирають з будівельних об’єктів, тому виникають ситуації, коли робітників недостатньо. Але ми запланували, що підрядник має закінчити ремонт до кінця цього року», – розповів Геннадій Мартинов, начальник управління капітального будівництва Южненської міськради.

Южненський міський голова Володимир Новацький зазначив, що цьогоріч нові ремонти в місті починати не планується, наразі стоїть задача завершити вже розпочаті. Стосовно вулиці Приморської, закінчення ремонту цієї проїжджої частини відкладено на невизначений час, адже вона потребує значного фінансування (близько 50 млн гривень).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.