Южненський художник Косарєв почав розписувати під’їзди інших будинків (фото)

Городская хроника

Художник Андрій Косарєв, який після річної паузи цього літа знову взявся розписувати під’їзди свого будинку по вулиці Шевченка, 7, нещодавно отримав замовлення від іншого ОСББ, а якщо бути точніше, від жінки, яка раніше проживала в будинку по проспекту Григорівського Десанту, 10. В інтерв’ю Yuzhny.info він розповів, що в такий спосіб, замовивши художній розпис під’їзду, вона зробила подарунок для своїх батьків, які досі там мешкають. Наразі Андрій виконує роботи в п’ятій парадній цього дому, розпочав їх в середу, 7 вересня.

«Через соцмережі вона побачила мої роботи в будинку по вулиці Шевченка, 7, де я сам проживаю, там я розписував парадні безкоштовно. Вона поцікавилася, чи зможу я виконати її замовлення, в який термін, яка вартість таких робіт. Я вийшов на місце, подивився, як виглядає цей під’їзд, які тут стіни, вже потім ми погоджували з нею ескіз. Їй сподобалась задумка птахів, яких я зобразив на сьомому під’їзді свого дому. Тут ми вирішили теж зобразити пернатих: тут один ворон та пара сичів. Фон я змінив, в ескізі він був іншого кольору. Я обрав відтінки блакитного. Чомусь двох перехожих жінок, вони не з цього будинку, засмутило те, що я зобразив ворона, вони сказали мені, що це птах, який несе негатив і чорну енергію. Але я так не думаю, він є символом мудрості та довголіття. Це велика чорна птиця, її часто плутають з ворОнами або грачами, але ворона легко відрізнити за розміром, довжина його тіла 60-65 см. Ворон дуже мудра птиця.

Сьогодні планую вже завершити розпис та покрити лаком. Треба встигнути зробити швидше, бо погода мінлива, може бути дощ. До мене вже звертались декілька людей з інших будинків, цікавились, чи зможу я розмалювати їх під’їзди. Якщо будуть дозволяти погодні умови, то до кінця року можу виконати ще декілька замовлень», – розповів Андрій Косарєв.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.