Розпис під’їздів: в Южному художник створює новий малюнок (фото)

Информ-панорама

Нещодавно, 22 серпня, южненський художник Андрій Косарєв завершив розпис першого під’їзду багатоповерхівки по вулиці Шевченка, 7 (зобразив гори, річку, ліс). Всього він розмалював вже чотири (на №2 – масштабні квіти та метелики; на №3 – море та маяк; на №4 – зелені луки та річка). В суботу, 27 серпня, взявся за створення нового малюнку на стінах під’їзду №7. Раніше ми повідомляли, що митець проживає в цьому будинку і має на меті надати йому естетичного вигляду, а ОСББ його в цьому бажанні підтримує та закупило необхідні фарби.

Як розповів Yuzhny.info Андрій Косарєв, наразі зображує яскравих птахів. Каже, що колір фону малюнка ще не обрав, тому малювати розпочав саме з пернатих. В роботі використовує акрилові фарби та декілька видів пензлів. Художник показав нам ескізи, по яким малює, але зазначив, що кінцеве зображення в нього буде трохи іншим. Мешканці цієї парадної всіляко підтримують Андрія та вже чекають на результат його творчої роботи. Завершити розпис планує наступного тижня. Загалом в планах художника до кінця року встигнути розмалювати й інші під’їзди, залишилось ще два.

Ескізи

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.