В Южному лауретка премії Палецького навчала дітей писати картини кавою (фото)

Городская хроника

В п’ятницю, 19 травня, працівники Южненської художньої галереї разом з маленькими поціновувачами образотворчого мистецтва відвідали творчу зустріч з художницею Наталією Паламарчук, яка пройшла в міській бібліотеці. Наталія Сергіївна керівниця творчої студії Easy&Art, членкиня творчого об’єднання митців Южного «Новація», лауреатка премії Ростислава Палецького в номінації «Художня тканина» (увійшла в п’ятірку кращих митців 2022 року).

Мисткиня запропонувала оригінальне написання картини в техніці гризайль, але не фарбами, а кавою. Про це розповіла у Facebook директорка худгалереї Валентина Василець.

Гризайль – це особливий вид живопису. Виконується тональними одноколірними градаціями. У цій техніці враховується тільки тон зображуваного предмета. Слово «гризайль» походить від французького слова Gris – сірий. Найчастіше цей вид живопису трапляється у чорно-білому кольорі. Причина в тому, що спершу гризайль мала імітувати скульптуру, тобто рельєфи на стінах.

«Малюнки кавою на папері – незвичайні і гідні захоплення. Кожна картина написана кавою, володіє теплими відтінками і приємним кавовим ароматом. Всі учасники майстер-класу із великим задоволенням експериментували з незвичною технікою малярства. Дякуємо пані Наталі та організаторам заходу за креативне, захоплююче та ароматне дійство!» – Валентина Василець, директорка Южненської художньої галереї.

Зазначимо, художниця Наталя Паламарчук щотижня проводить майстерки у власній студії, яка знаходиться на першому поверсі Палацу культури «Дружба». Під час занять мисткиня вчить малювати южненців у різних техніках образотворчого мистецтва. Дізнатися розклад занять, вартість майстерок та записатися можна через сторінку Наталі в Instagram – www.instagram.com/nataly_palamarchuk.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.