НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

Без рубрики

НБУ 19 травня презентував та ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень. Тираж становитиме 10 мільйонів одиниць. 500 тисяч екземплярів планують продавати як сувенірну продукцію. У пресслужбі регулятора повідомили, що монету виготовлено зі сплаву на основі цинку з нікелевим покривом. Її діаметр становить 23,5 мм, а маса – 6,4 г. Новий грошовий знак представили голова НБУ Андрій Пишний та командувач Сил підтримки ЗСУ бригадний генерал Дмитро Герега.

Як виглядає нова монета номіналом 10 гривень

Монета продовжила серію “Збройні сили України”. Нацбанк показав нову монету “Сили підтримки Збройних сил України”, яка за характеристиками ідентична звичайній оборотній монеті номіналом аналогічного зразка 2018 року. У ній тематичний реверс, присвячений військовослужбовцям – зображено емблему та гасло Сил підтримки ЗСУ: “Завжди поруч”.

На аверсі в обрамленні давньоруського орнаменту представлені номінал монети, герб України та рік карбування. Монета є обов’язковою для прийому за номіналом для всіх готівкових платежів. Банки-дистриб’ютори не будуть продавати її як нумізматичну продукцію.

Частину тиражу оборотної пам’ятної монети сформують у спеціально оформлені ролики по 25 штук у кожному. Їх реалізуватимуть з 25 травня в онлайн-магазині нумізматичної продукції Нацбанку та банках-дистриб’юторах (ПриватБанк, Укргазбанк, Радабанк, Таскомбанк). На сувенірній упаковці ролика зображено емблему Сил підтримки ЗСУ, а також стилізовану старовинну оборонну споруду – палісад.

Джерело: biz.today.ua.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.