южненський міський голова

Южненська ОТГ отримала 21,7 млн гривень дотації з держбюджету: на що витратять ці кошти

Информ-панорама

Депутати на засіданні сесії 18 травня погодили внесення змін і доповнень до бюджету Южненської громади на цей рік. З цього питання доповідала заступниця міського голови-начальниця фінансового управління міськради Людмила Паскаль. Вона озвучила, що місцевий бюджет нашої громади отримав від державного бюджету дотацію. Її розмір складає 21 млн 702 тисячі 800 гривень. Ці кошти будуть направлені на завершення ремонту дороги по проспекту Григорівського десанту, який був розпочатий декілька років тому, але досі незакінчений. Крім того, планується провести капітальний ремонт ділянки теплотраси в межах підготовки до нового опалювального сезону 2023/2024.

«Згідно з розпорядженням Кабміну від 5.03.2023 року №408, розподілено додаткову дотацію з державного бюджету Южненській ОТГ у розмірі 21,7 млн гривень. Додаткова дотація спрямовується на вирішення диспропорцій в місцевому бюджеті, які виникли у зв’язку з повномасштабною війною. Доходи від надходження додаткової дотації пропонується розподілити на капітальний ремонт ділянки теплових мереж від ЦТП №29 до вводу в житлові будинки і будівлі (по проспекту Григорівського десанту 26, 28, 30/16, 24 А, 26 А; вулиці Хіміків, 18) в розмірі 7,7 млн гривень, а також на капітальний ремонт дороги по проспекту Григорівського десанту (від світлофору по вулиці Хіміків до знаку «Якір») в розмірі 14 млн гривень.

Враховуючи звернення військової частини, в межах затверджених коштів згідно з Програмою підтримки територіальної оборони, пропонується перерозподіл раніше виділених коштів на матеріально-технічне забезпечення, а саме зменшити видатки по загальному фонду на суму 7 млн гривень та збільшити видатки по спеціальному фонду на 7 млн гривень. Після розгляду комісій та враховуючи додаткові звернення, є пропозиція доповнити проєкт рішення. Згідно зі зверненням військової частини, за рахунок вільного залишку коштів на початок року, пропонується виділити 2 млн гривень шляхом перерахування субвенції з місцевого бюджету до державного на покращення матеріально-технічної бази військового формування, а на виконання Програми протидії злочинності і посилення публічної безпеки на території Южненської ОТГ пропонується виділити з місцевого бюджету на матеріально-технічне забезпечення відділення поліції кошти в розмірі 315 тисяч гривень», – озвучила Людмила Паскаль.

Під час обговорення цього питання слово взяв депутат Максим Кушнір, який наголосив, що в даному проекті рішення «20 млн приймають на асфальт», тобто будуть направлені на завершення ремонту дороги (який вже декілька років знаходиться в “замороженій” стадії), при цьому фінансового допомогти військовим 28-ї ОМБ не передбачається. На що міський голова Володимир Новацький пояснив, що кошти місцевого бюджету Южненської ОТГ виділяються тільки на ті військові формування, які територіально зареєстровані в нашій громаді і сплачують ПДФО в міську казну.

«В першу чергу військовим бригадам допомагають бюджети тих ОТГ, де територіально вони зареєстровані. Такий визначено порядок. У нас є багато формувань місцевих, і тероборона, і прикордонники, вони всі у нас зареєструвалися, сплачують ПДФО в наш бюджет і ми з нього надаємо фінансову допомогу цим формуванням. Щодо 28-ї бригади, в мене є пропозиція до Максима посприяти нашій зустрічі з керівництвом цього військового формування. Пропонуємо, щоб ця ОМБ зареєструвалася в нашій ОТГ і в такому випадку для нас не буде ніяких проблем виділити на цю бригаду кошти з місцевої казни», – запевнив Володимир Новацький.

южненська міська рада

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що нещодавно від Міністерства оборони України до Южненської міськради надійшов лист щодо можливості фінансового допомогти новому військовому формуванню – 41-й ОМБ, яка, як планується, буде задіяна в контрнаступі. Тому на засіданні виконкому 17 травня були внесли зміни та доповнення до міської Програми підготовки тероборони та місцевого населення до участі в русі національного спротиву, посилення заходів громадської безпеки. Зміни передбачають виділення з місцевого бюджету суми у розмірі 2 млн гривень на доукомплектуваня матеріально-технічної бази 41-ї Окремої механізованої бригади. Гроші будуть перераховані на Міністерство оборони України, а вже Міноборони буде формувати і утримувати цю військову частину. Контроль за цим здійснюватиме Державне бюро розслідувань.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Южненська ОТГ отримала 21,7 млн гривень дотації з держбюджету: на що витратять ці кошти

  1. Действительно, капитальный ремонт нормального покрытия от светофора до якоря “крайне необходим”…… Это просто какой то позор!!!!

  2. Мабуть, золотом будуть закидати ями від світлофора до якора за 740000usd. Армяни аплодують.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.