В Южному художник Андрій Косарєв завершує розпис ще одного під’їзду (фото)

Городская хроника

Художник Андрій Косарєв після паузи, яка тривала близько року, знову взявся за розпис під’їздів багатоповерхівки по вулиці Шевченка, 7. Митець проживає в цьому будинку і має на меті надати естетичного вигляду багатоповерхівці, а ОСББ його в цьому бажанні підтримує. В основному на прохання мешканців дому Андрій зображує природу. Спочатку розмалював четвертий під’їзд (в кінці 2020 року), зобразивши на стінах зелені луки та річку, потім намалював море та маяк на третьому, масштабні квіти та метеликів – на другому. Наразі роботи виконує на першій парадній. Тут зображує гори, річку, ліс. В інтерв’ю Yuzhny.info Андрій Косарєв розповів, що в понеділок, 22 серпня, вже планує завершити розпис. Роботи виконує з ранку і до вечора протягом всього дня, аби швидше закінчити, робить це безкоштовно, а от фарби оплачує ОСББ. В планах до кінця року встигнути розмалювати інші під’їзди, залишилось ще три, в одному з яких проживає й сам художник.

«Розпочав я роботу в п’ятницю після обіду. Здебільшого мешканці будинку хотіли, щоб я малював природу. Пам’ятаю, коли я зобразив море та маяк, мене почали вмовляти, аби я ще вмістив там березовий гай, але я пояснив, що це ніяк не поєднується. Зараз малюю гори, річку, маленькі будиночки. Я роздрукував цей малюнок, взявши з інтернету, і по ньому почав малювати. Використовую в роботі акрилові фарби. Для цього малюнку знадобиться 5-7 різних пензликів. Спочатку я пройшовся грунтовкою по стінах, потім наніс чорний контур. Малювати почав зверху, з неба, і так малюю донизу. В процесі роботи люди, які проходять повз, постійно зупиняються, цікавляться, ставлять питання, висловлюють вдячність, це звичайно заохочує», – поділився Андрій Косарєв, художник.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.