В Україні створення реєстру військовозобов’язаних жінок відтермінують

Без рубрики

Військовий експерт Олег Жданов розповів про зміни щодо військово-облікових спеціальностей для жінок. Він повідомив, що наразі створюють реєстр жінок-військовозобов’язаних. В Україні як у довоєнний час, так і під час війни, жінки могли та здобувають бойові спеціальності. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов.

«Ми вирівняли гендерне право. І сьогодні жінки мають повне право на добровільній основі підписувати контракт і отримувати будь-які військові спеціальності, які дозволяють освоювати їхні фізичні можливості. Механіком-водієм жінка може бути. А от заряджаючим, я, наприклад, сильно сумніваюся, це важка фізична робота (47 кг снаряд)», — сказав Жданов

Він також додав, що в Україні жінки служать, а також навчаються у військових училищах. Реєстр жінок-військовозобов’язаних можуть перенести на 1 січня.

«Його створення переносять з 1 жовтня на 1 січня у зв’язку з необхідністю поправок у законі. Зменшено кількість військово-облікових спеціальностей для жінок. була пропозиція зробити їх на добровільній основі. Жінка може ставати на облік, може не ставати. Звичайно, це має давати якісь привілеї та мотивацію для того, щоб жінки ставали на облік», – додав експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з 1 жовтня 2022 жінки певних професій мають стати на військовий облік. Про це стало відомо зі закону «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.