В Южному оргкомітет готується до святкування 44-ї річниці Дня міста (програма заходів)

Городская хроника

В цьому році Южний відзначатиме своє 44-річчя в умовах воєнного стану. Журналіст Yuzhny.info в середу 7 вересня побував на засіданні організаційного комітету, яке відбулось в стінах міськради, де обговорювалась програма заходів. Як повідомила начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Надія Конопацька, перед засіданням оргкомітету відбулась нарада з міським головою Володимиром Новацьким стосовно дати проведення урочистих заходів, присвячених Дню міста. День народження міста щороку відзначається в останню суботу вересня, цьогоріч річниця припадає на 24 число.

«Ми всі розуміємо, що 24-го числа в нас розпочалась повномасштабна війна, через цю асоціацію виникли питання, коли ж саме нам відзначати день народження нашого міста. Ми порадились і вирішили, що захід, на якому планується приділити увагу саме волонтерському руху і тим людям, які з початку введення воєнного стану до нього долучилися, має відбутись все ж таки 24 вересня. Його проведемо в паркетній залі ПК «Дружба» (другий поверх). Ми не маємо зараз права збиратись у великій залі, бо вона розрахована на тисячу глядачів, якщо пролунає повітряна тривога, то місць для такої кількості людей в укритті немає. В підвальному приміщенні палацу культури ми можемо розмістити 200 людей, тому вирішили, що захід проведемо саме в паркетній залі, яка розрахована як раз на 200 глядачів. В цей день також плануємо на водно-веслувальній базі ФСК «Хімік» (ставок) провести змагання з веслування на байдарках та каное серед юнаків А от вже святкові (розважальні) заходи, де у нас буде лунати музика, проводитись конкурси для дітей, ярмарок – краще провести 25 вересня», – пояснила Надія Конопацька.

Традиційний конкурс «Перегони малюків» планується провести в неділю 25 вересня і розпочати о 15:00, потім відбудеться концерт творчих колективів ПК «Дружба» (орієнтовно розпочнеться з 17:00). Надія Конопацька також розповіла, що є декілька розважальних зон, які були підготовлені ще до Дня Незалежності України та Дня Конституції, але тоді провести свята в повній мірі, як це планувалося, не вдалося, то ж презентувати їх мають намір на День міста (локація – біля ПК «Дружба»). 25 вересня також запланована низка спортивних заходів: відбудеться турнір в шахово-шашковому павільйоні, в спортзалі першої школи – змагання з настільного тенісу, на стадіоні третьої школи – змагання з футболу серед ветеранів.

Окрім цього, напередодні Дня міста, 21 вересня, в 11:00 планується відкрити у фойє ПК «Дружба» фотовиставку під назвою «Україна понад усе» (про участь міської громади в захисті Батьківщини), її організовує музей міста Южного. 22 вересня в южненській бібліотеці відбудеться захід – «Ода рідному місту». Оргкомітет найближчим часом планує провести ще одне засідання, на якому вже остаточно затвердить програму заходів до Дня міста та час їх проведення.

До складу оргкомітету входять:

 • Леонід Нейков (заступник міського голови-начальник управління правового забезпечення за взаємодії з державними органами)
 • Олена Баранецька (заступниця міського голови-начальниця управління освіти)
 • Людмила Паскаль (заступниця міського голови-начальниця фінансового управління)
 • Дмитро Любівий (заступник міського голови-начальник управління ЖКГ)
 • Алла Гайдайчук (начальниця відділу культури УКСМП)
 • Оксана Воротнікова (секретар Южненської міськради)
 • Наталя Гнєушева (начальниця управління економіки)
 • Ольга Годовенко (директорка студії телебачення «МИГ»)
 • Володимир Дрібноход (голова профкому ОПЗ)
 • Тетяна Єрошенко (директор музею Южного)
 • Надія Конопацька (начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики)
 • Вероніка Клімова (начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зав’язків з громадкістю)
 • Петро Кутинець (директор ПК «Дружба»)
 • Артем Луць (голова міського спорткомітету)
 • Сергій Маслов (голова профкому порту «Южний»)
 • Наталя Монастирська (начальниця управління соцполітики).

Про те, як відзначали 43-ю річницю Дня міста в минулому році, дивіться в наших матеріалах за посиланням:

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.