Южний відвідала знімальна група «Інтеру», щоб показати підготовку до опалювального сезону

Информ-панорама

В наше місто 6 вересня приїхала знімальна група українського телеканалу «Інтер». Журналісти побували на міській котельні, де наразі проводяться заходи щодо підготовки до нового опалювального сезону, а також в управлінні житлово-комунального господарства, в ОСББ по проспекту Миру, 16, де здійснюють заходи з термомодернізації та в одній з квартир, де господарі також готуються до холодів. Сьогодні питання термомодернізації та енергоефективності стоять особливо актуально на порядку денному, українцям радять по можливості самостійно провести побутову термомодернізацію, аби в їх домівках було тепліше.

Сюжет про досвід Одещини, зокрема Южного, як тут готуються до зими журналісти «Інтеру» показали в ефірі телемарафону «Єдині новини». Як зазначив у відеосюжеті заступник Южненського міського голови-начальник управління ЖКГ Дмитро Любівий, наразі договір на поставку газу знаходиться на підписанні, з Мінрегіоном він вже погоджений. Технічно місто підготовлене, як тільки погодні умови будуть відповідати нормам, аби розпочинати опалювальний сезон, котельня почне подавати тепло в домівки южненців та комунальні установи.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.