В Южному розглядають варіанти увічнення пам’яті загиблих захисників України

Информ-панорама

В Южному мають намір увічнити пам’ять загиблих з нашої громади захисників України, які віддали своє життя в боротьбі за цілісність та незалежність нашої держави. Під час засідання комісії з питань перейменування об’єктів Южненської ОТГ, назви яких містять символіку комуністичного тоталітарного режиму, яке пройшло 6 вересня в міськраді, окрім перейменування двох вулиць ( в Нових Білярах та Сичавці), піднімалось питання щодо необхідності належного вшанування пам’яті загиблих захисників, які проживали в нашій громаді. Член комісії, голова профспілки порту «Южний» Сергій Маслов запропонував встановити пам’ятні дошки на будинках, де проживали загиблі южненці. Секретар Южненської міськради Оксана Воротнікова озвучила, що це питання вже порушувалось, проте дійшли висновку, що робити це буде більш доречно після закінчення війни.

«Це питання піднімалось в міськраді, але ж треба розуміти, що війна продовжується… Дай Боже, щоб в нашій громаді більше не було втрат серед наших захисників. Все ж таки більш доцільно буде це зробити вже після нашої перемоги. Вже тоді будемо збиратись і обговорювати це питання, аби ніхто з наших Героїв не був забутий. Так як ми одна громада, то поховання всіх полеглих на цій війні захисників відбувається на южненському кладовищі, яке розташоване в Сичавці. Думаю, що згодом, коли настане мир, ми зробимо там пам’ятну алею, яка буде присвячена нашим Героям», – озвучила Оксана Воротнікова.

Директор міського музею Тетяна Єрошенко в свою чергу запропонувала, що додатково треба видозмінити пам’ятник Захисникам України, який розташований по вулиці Хіміків.

«На будинках обов’язково мають бути встановлені меморіальні дошки, але додатково там, де пам’ятник Захисникам України (Небесної Сотні), треба зробити спеціальну конструкцію, яка б вписувалась в єдиний ансамбль цього пам’ятника і передбачала увічнення імен наших Героїв. Можна вже зараз починати продумувати варіанти цієї конструкції», – озвучила Тетяна Єрошенко, директор музею Южного.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному розглядають варіанти увічнення пам’яті загиблих захисників України

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.