Перед поверненням на роботу демобілізованим надаватимуть відпустку

Без рубрики

Законопроєкт вже ухвалено Верховною Радою у першому читанні. В Україні пропонують всім демобілізованими воїнам, які повернуться до попереднього місця роботи, надавати 65 днів відпустки. Про це заявив перший заступник очільника Комітет ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Михайло Цимбалюк, інформує Верховна Рада України на Facebook-сторінці. За його словам, законопроєкт №8313 «є революційним».

“Ми передбачаємо надання всім демобілізованим ЗСУ, які повернуться до попереднього місця праці, 60 днів відпочинку, тобто два місяці. І ці два місяці будуть зараховані їм, як страховий стаж. Це те, що робить держава задля підтримки цих людей, які сьогодні боронять нашу державу”, – сказав Цимбалюк.

Нагадаємо, за законом на час воєнного стану відпустки для військовослужбовців скасовуються. Але є низка винятків. Вони описані у Законі “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”.

“В особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися відпустки за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення тривалістю не більше як десятих календарних днів”, – йдеться в законі.

Водночас закон не визначає чіткий перелік таких обставин.

Джерело: ТСН.

Фото: Генштаб ЗСУ.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Перед поверненням на роботу демобілізованим надаватимуть відпустку

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.