В Южному готуються до ремонту укриття в першій школі

Информ-панорама

Через те, що укриття в першій школі не відповідає нормам, навчання в очному форматі там неможливе, навіть після закінчення воєнного стану. Зараз школярі цього закладу вимушені навчатися в стінах іншої школи (третьої), бо там сховище в належному стані. Проте в міськраді наголошують, що ремонт укриття в школі №1 – нагальне питання, вирішення якого тримають на контролі. Зараз тривають проєктні роботи, після їх завершення можна буде приступити до виконання ремонту і підготувати необхідні умови для персоналу школи та учнів, аби вони якнайшвидше змогли відновити очний формат в стінах рідного закладу. Про це повідомив Южненський міський голова.

«Ми продовжуємо працювати над удосконаленням укриттів. Є проблема по укриттю першої школи, ми прекрасно розуміємо, якщо там не буде належного сховища, школа не зможе працювати взагалі. Зараз тривають проєктні роботи, через місяць, а може й скоріше, ми почнемо працювати вже безпосередньо над укриттям першої школи.

З сьогоднішнього дня (24 жовтня) школи громади почали працювати в звичному режимі, так, як було до осінніх канікул. Дитячі садки також продовжують працювати. На сьогодні 61 відсоток дітей відвідує дошкільні заклади, це майже той же показник, який був до війни. Це говорить про те, що є необхідність, аби дитсадки функціонували, в цьому є потреба, аби батьки мали змогу відвести дитину і піти на роботу», – озвучив Володимир Новацький.

Нагадаємо, що на засіданні сесії міськради 22 вересня депутати погодили внесення змін до бюджету Южненської ОТГ на цей рік, що передбачало виділення коштів на розроблення проєкту, що дозволить в майбутньому провести капітальний ремонт частини підвального приміщення в першій школі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.