Новацький пояснив, чому не задіяли дизгенератори, коли Южне залишилось без світла і води

Видео

Міський голова у відеозверненні в понеділок, 24 жовтня, на каналі южненського ТБ прокоментував ситуацію, яка сталася в суботу, коли від ворожих ракетних ударів був пошкоджений об’єкт енергетичної інфраструктури і місто залишилось без світла і водопостачання. Зокрема, Володимир Новацький пояснив, чому не були використані в той день дизельні генератори, аби відновити подачу води в житлові будинки.

«Минулий тиждень був дуже неспокійним: було багато повітряних тривог, були й «прильоти» в Одеському регіоні, які дуже серйозно вплинули на життєдіяльність нашої громади. Вийшла з ладу підстанція, виникли проблеми зі світлом у місті, в подальшому і з водопостачанням. Проте дуже оперативно спеціалісти провели ремонтні роботи і відновили електропостачання якнайшвидше, на скільки це було можливо в тих складних умовах. Я вдячний всім працівникам, керівництву області, всім, хто був задійний в ремонтних роботах. Ми вже практично були готові запускати дизгенератори, аби подавати воду, але, коли мені повідомили, що ремонт займе не декілька діб, а всього 5-6 годин, то ми вирішили організувати підвіз води у двори, а генератори не запускати. Бо для роботи дизгенератора, який ми могли б використати для відновлення водопостачання, треба було б витратити 100 літрів дизпального на одну годину, повірте, це дуже-дуже багато. Зараз ми працюємо над тим, щоб закупити ще один додатковий генератор, де буде потреба в паливі значно менша.

Хочу звернутись до людей. Така ситуація може виникнути в будь-який момент, ми не застраховані від цього. Ви повинні мати в себе в домівках певний запас води, по можливості, також свічки, ліхтарики. Бо ніхто не може нам гарантувати, що не буде знову таких «прильотів».

Минулого тижня ми попрощалися з головним лікарем нашої лікарні Лиманським Романом Васильовичем. Це видатна постать для медичної галузі в нашому регіоні. Хочу навести приклад, була ситуація в суботу, коли місто залишилось без світла і води, проте лікарня працювала в штатному режимі, бо медзаклад був індивідуально забезпечений всім необхідним! Там навіть хліб випікали. Лиманського немає, а лікарня працює, як і раніше, це багато про що говорить (характеризує його, як керівника, гарного господарника)», – озвучив Володимир Новацький.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

5 thoughts on “Новацький пояснив, чому не задіяли дизгенератори, коли Южне залишилось без світла і води

  1. “Лиманського немає, а лікарня працює”, мер міста є, а місто не працює. Дивно

  2. С достоверных источников известно, что ДЭСки не запустились из-за неполадок. А не потому, что мэр решил сэкономить 100 литров саляры.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.