В школі Южного впроваджують пропускний режим: завершується монтаж обладнання (фото)

Городская хроника

В новому навчальному році в межах проекту «Безпечна школа» в опорному навчальному закладі нашої громади, Ліцеї №2, буде введено пропускний режим. Учні та вчителі будуть заходити до школи з картками, в закладі облаштували систему електронного пропуску. На цьому тижні в школі завершиться монтаж обладнання. Тут вже встановлені на двох входах турнікети, прохідні металодетектори. Триває налаштування системи та її підключення. Протестувати обладнання в школі планують найближчими днями. Учні та персонал освітнього закладу отримають спеціальні прохідні картки. Ми відвідали Ліцей в понеділок, 4 вересня, побували в серверній школи та оглянули нове обладнання. Як розповіла Yuzhny.info директорка закладу Олена Комарова, для підвищення безпеки в Ліцеї додатково встановили 64 відеокамери як всередині будівлі, так і ззовні. На моніторі буде відображатися картинка з усіх камер, слідкувати за переміщенням осіб в закладі буде відповідальний, скоріш за все – вахтер.

Серед переваг відеокамер – протидія булінгу, захист від неправдивих звинувачень, фіксація та розкриття можливих крадіжок, інформація щодо інцидентів між учнями та педагогами. Під час воєнного стану зʼявилися й інші виклики, вирішувати які допомагає відеофіксація. Завдяки камерам можна відслідковувати та не допускати проникнення до школи незнайомців з підозрілими предметами, але тут в нагоді стануть турнікети.

«В нас в країні діє проект «Безпечна школа», наш Ліцей, як опорний заклад, отримав можливість впровадити низку заходів в його межах. Спочатку реалізувати проект планується в нашій школі, в майбутньому – в усіх інших. В нас встановили додаткові відеокамери, раніше в школі було лише дві. У школярів будуть пластикові картки, їх треба буде прикладати до турнікету і він автоматично відкриватиме прохід. В разі повітряної тривоги, звичайно, вахтер відключатиме турнікет зовсім, щоб діти могли швидко пройти, не скупчуватись в проході. Суть турнікету в тому, щоб стороння людина не мала змоги проникнути в школу, якщо хтось такий захоче пройти – треба буде, щоб ця людина представилась вахтеру, повідомила, куди саме і до кого вона хоче пройти, тоді вахтер інформує цього вчителя чи директора, той підходить і проводить до себе цю людину», – розповіла Олена Комарова.

Завдяки такій системі закривається доступ не учасників освітнього процесу в приміщення Ліцею. Пропускна система працює на картках, які підлаштовані під неї. Як повідомили нам спеціалісти, які монтують систему, в разі, якщо батьки школярів погодяться, то їм буде приходити SMS-повідомлення про те, коли їхня дитина зайшла у приміщення школи і коли його покинула.

В Ліцеї №2 на цьому тижні також завершується підготовка до відкриття класу безпеки. Він стане першим таким класом в нашому місті. На це передбачено з місцевого бюджету 1,5 млн гривень. Восени минулого року подібний було відкрито в Сичавській школі.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В школі Южного впроваджують пропускний режим: завершується монтаж обладнання (фото)

  1. Тетя маня на вахте будет временный пропуск делать. Вы извините, но в самую колхозную школу, самое дорогое и крутое оборудование поставили. Итог известный, как с интерактивными досками, ими никто не пользуется, бо не умеют.

    1. Хорошая школа,никакой она не колхоз,как выделяют деньги на неё так она и выглядит,ненравится школа проходите мимо!

  2. К чему все это, если какой-то дряни что-то нужно будет принести запрещение до одного места ваши рамки. Во время эвакуации, это создаст проблемы, если будут открыты аварииные выходы какой сенс от этой безопасности.
    Одне дерево — не ліс, один чоловік — не народ

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.