Рішення щодо присвоєння лікарні імені Лиманського прийматимуть депутати Южного

Информ-панорама

В наступний понеділок в Южному завершується громадське обговорення пропозиції щодо присвоєння міській лікарні імені її колишнього головного лікаря Романа Лиманського, який пішов з життя 19 жовтня 2022 року. Ця ініціатива належить 175 працівникам медичного закладу – повідомила Yuzhny.info начальниця відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю міськради Вероніка Клімова.

Висловити свою думку щодо такої пропозиції можна до 11 вересня в коментарях за допомогою сервісу електронної платформи за посиланням https://consult.e-dem.ua/consultations/609. Громадське обговорення розпочалося 10 липня і проходить у формі електронної консультації. За цей період часу, майже два місяці, на офіційній, запропонованій міськрадою, платформі южненці залишили вісім коментарів (всі вони проти ініціативи колективу лікарні), саме повідомлення переглянув 361 користувач. Більш активно містяни відреагували на цю провозицію, висловлюючи свої думки в соцмережах, зокрема в южненських спільнотах у Facebook. Проте в міськраді будуть враховувати лише ті коментарі, які жителі міста залишать на офіційному електронному майданчику. Ось декілька з тих восьми, що на сьогоднішній день вже є:

Олена Залеська: “Проти. Не треба ідеалізувати. Лиманський Р.В. був хамом і гнобив і підлеглих, і до пацієнтів був грубим. Якщо що – то про мертвих нічого, крім правди”.

Ольга Гоцуляк: “Проти. Зазвичай установи та заклади називають на честь видатних людей або меценатів, за рахунок яких збудовано даний заклад, або за рахунок якого утримується заклад. В даному випадку не має фактів, що підтверджують відкриття або винаходи в галузі охорони здоров’я, або факти благодійних вкладень (лікарня збудована за рахунок коштів міцевого та державного бюджету). Загалом, я проти того, щоб комунальні установи нашого міста носили іменні назви керівників, що їх коли-небудь очолювали”.

Юлія Омельченко: “Проти такої ідеї. Працювала і звільнилась по причині непристойної комунікації з підлеглими”.

Юлія Геврек: “Проти!!! лікарня будувалась за рахунок бюджетних коштів, тобто коштів громади. Дана особа свої кошти не вкладала. Чи може він науковець і зробив якесь відкриття в медичній галузі. Що конкретно він зробив???? Був директором, управлінцем. Завтра буде інший директор і можливо зробить набагато більше. Знову будемо переіменовувати. Але це все риторика. Наша влада нас, мешканців, не чує. І якщо вони будуть мати бажання назвати лікарню на честь цієї людини, то так воно і буде. Владі начхати на думку мешканців міста і громади!!!! Проти!!!!!”

Як повідомила Вероніка Клімова, після завершення громадського обговорення вона підготує відповідний проект рішення, в якому будуть вказані його результати та який буде винесений на розгляд депутатів Южненської міськради. Саме вони, представники депутатського корпусу, прийматимуть остаточне рішення щодо присвоєння медзакладу імені Романа Лиманского. Якщо набереться більшість голосів міських обранців – рішення вступить в силу.

Нагадаємо, життя Романа Васильовича Лиманського обірвалося після тривалої хвороби 19 жовтня 2022 року. Йому було 70 років. Роман Васильович був відомий в місті не тільки своєю діяльністю в сфері медицини, а й брав активну участь в громадському житті міста, декілька разів обирався депутатом Южненської міської ради. З 2006 року і до останнього дня він працював на посаді головного лікаря міської лікарні. Під його керівництвом була добудована та відкрита лікарня Южного, зроблений ремонт поліклінічного відділення та окремих підрозділів стаціонару.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

9 thoughts on “Рішення щодо присвоєння лікарні імені Лиманського прийматимуть депутати Южного

 1. Я не розумію навіщо знову піднімати цю тему, залиште покійного вже раз і назавжди. Родичі нехай ходять на цвинтар поминають покійного. Лікарня з якого переляку повинна бути під якоюсь то назвою, будь то імені Лиманського, Петрова, Сидорова…. лікарня повинна бути, Южненська лікарня.

  1. Саме так!Нічого видатного він не зробив.Як депутат так і лікар.Особисто перевірила коли пішла на сесію.Виносив питання за рускій язик на голосування яке я зірвала.Винесли в наступний – люди вже сміялися.Хай посміються ще!Бо за російською мовою йде російський визволитель.Нагадую,згідно законів України про функціонування української мови як державної – єдина державна мова,мова громадянства та мова міжнаціонального спілкування УКРАЇНСЬКА!Іноземні українцю знати не обов’язково.В лікарні теж не було порядку .Замість стандартного документа
   УЗД ,яке оплачується державою можуть написати три закарлючки в зошиті.Спитала його чому – був незадоволений,грубив,але помилку виправили.Йому здоров’я людей не потрібно було.То був бізнес,маю надію його не продовжили заступники.Ще не перевіряла.

   1. Оля, ты про языки скажи зеленскому, который заставляет учить язык своего хозяина, английский. И чё там про закон???

 2. Організуйте курси української мови для медичних працівників.Зараз згідно законів України всі працівники медичних закладів мають обслуговувати єдиною державною мовою.від головного лікаря до двірника.Шануйтеся,бо ми того варті.

 3. Я тоже против переименования,пусть остаётся всё так как есть,но если уж совсем невмоготу им,пусть уже переименуют на честь кого то из воинов отдавшим свою жизнь на войне!

  1. Нема там ніякої категорії.Просто ганьба і здирництво через приватну аптеку.Здоров’ям там не турбуються,деякі не розуміють державної мови.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.