В Южному попередили про планове відключення електроенергії на цьому тижні

Городская хроника

У вівторок та середу, 5 і 6 вересня, в нашому місті буде відключення світла з 8:00 до 17:00. Про це Yuzhny.info повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міськради, посилаючись на отриману інформацію від спеціалістів ДТЕК. Зазначається, що відключення будуть застосовувати по всьому Южному, якщо в вашому будинку не буде світла 5-го вересня, то 6-го вимикати його не будуть і навпаки, якщо 5-го світло у вашій квартирі було, то відключення застосують 6-го. Як пояснили енергетики, відключення планове, аби провести необхідні ремонтні роботи в межах підготовки до осінньо-зимового періоду. В УЖКГ нам повідомили, що в ці дні дитячі садки та школи будуть працювати у звичному режимі, оскільки навчальні заклади підключать до резервної лінії.

Фото: В. Курбатов.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “В Южному попередили про планове відключення електроенергії на цьому тижні

  1. А зачем детские сады к резервной линии подключать? У них есть генераторы.

    1. Нет у них никакой резервной линии, все что есть это второй ввод и то не у всех, на него можно переключать, но нужен электрик и желательно великий. Генераторы есть, но их некому обслуживать и включать.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.