В Южному в квартирі одного з будинків виявили тіло жінки, яка померла місяць тому

Городская хроника

В понеділок, 24 жовтня, в багатоповерхівці по вулиці Будівельників, 9 правоохоронці виявили тіло пенсіонерки, яка, за попередньою інформацією, померла близько місяця тому. Як розповів Yuzhny.info голова правління ОСББ Олександр Ануфрієв, в квартирі проживала мати з дочкою, остання стояла на обліку в психіатра. Що саме сталося та яка причина смерті літньої жінки невідомо, це будуть розслідувати поліцейські.

«Мені зателефонувала онучка померлої, вона проживає за кордоном, але відчула щось підозріле, коли розмовляла по телефону зі своєю мамою, яка перебуває на обліку в службі соцзахисту та психдиспансері. Я одразу повідомив у всі необхідні служби, приїхали правоохоронці, представники міськради, медики. Ми зайшли в квартиру, побачили тіло померлої жінки, яке вже не перший тиждень там знаходиться, можливо, місяць. Тіло ми побачили на балконі, його мають забрати працівники ритуальних послуг, має бути також проведена експертиза, аби встановити причину смерті. Що там в квартирі сталося – треба виясняти і це будуть роботи відповідні служби. В нашому будинку, та й в цілому в Южному, така ситуація, думаю, вперше, щоб протягом місяця в квартирі знаходилось тіло людини. Дочка померлої нам говорить, що все нормально, мама дихає… Наші соцслужби мають відвідувати таких людей, які стоять на обліку, контролювати. Зараз цю дочку треба забрати на лікування, але це можливо зробити тільки з дозволу її опікуна чи суду», – розповів Олександр Ануфрієв.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

7 thoughts on “В Южному в квартирі одного з будинків виявили тіло жінки, яка померла місяць тому

  1. Александр, вы как глава ОСМД и депутат должны знать лучше всех, что происходит в вашем доме и УВЕДОМЛЯТЬ соответствующие службы, а не валить все на соцслужбы.

  2. А что значит уведомлять??? Если она стояла на учёте, разве они (службы) сами не в курсе, что к таким нужно наведываться хотя бы раз в месяц. Другой вопрос, а где соседи? Трупный запах не почувствовали ???

  3. Наші соц. служби пора давно розігнати. Їм взагалі на людей інвалідів на срать. Кому ці інваліди треба і їх проблеми кроме рідних якщо вони є. Куди в нас може звернутися інвалід якщо потрібна допомога. Хто щитає їх за людей?

  4. Онука, яка за кордоном, є офіційним опікуном хворої матері, яка несе повну відповідальність за неї та свою бабусю. Лише офіційний представник , якою є опікун, зобов’язаний з будь- яких питань від імені опікаємого звертатись до державних та місцевих структур. Є закони, які треба виконувати.

  5. До відома, соціальні послуги надаються відповідно до порядку, визначеному Законом України “Про соціальні послуги” та інших нормативно правових актів, та слід зазначити за письмовим зверненням особи або законного представника.

  6. Так розгоніть. В вас є бажання піти туди робить? Вперед. Покажете як надо, особливо в ці часи. А якщо не можете, то нічого тут базікати.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.