Южненський міський голова прокоментував можливий перегляд тарифів на воду

Информ-панорама

В ЗМІ поширюється інформація, що тарифи на водопостачання та водовідведення в Україні можуть підвищитися найближчим часом. Міський голова у відеозверненні на каналі южненського телебачення 27 березня прокоментував можливі зміни тарифів та зазначив, що це питання в стадії обговорення, офіційного рішення від НКРЕКП (Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) немає. Про це він також наголошував і під час зустрічі з жителями Сичавки 23 березня.

«Якщо постачальник, який продає нам воду («Інфоксводоканал») підвищить вартість води для нас на певний відсоток, то саме настільки і зросте тариф. Це питання зараз хвилює багатьох людей, але конкретного рішення ще немає. Зараз тема тарифів на воду обговорюється по всій Україні. Думаю, що рішення стосовно зміни вартості водопостачання буде прийматися не на рівні нашої громади, а загалом по всій країні. Якщо піднімуть аналогічні питання щодо тарифів на електроенергію, газ – ми проінформуємо населення», – озвучив Володимир Новацький.

Наразі на холодну воду та водовідведення в Україні діють тарифи на рівні початку 2022 року. У зв’язку зі збільшенням витрат водоканалів на підготовку та доставлення води тариф планували збільшити ще у грудні минулого року. Однак, пізніше це рішення скасували. Тепер НКРЕКП доробив обґрунтування щодо утворення тарифів та пропонує встановити нові розцінки поступово: з 1 квітня та 1 липня цього року. У квітні в середньому тариф зросте на 12,3%, а у липні – ще на 14,1%. Про це повідомляє «24 канал».

На офіційному сайті НКРЕКП підтвердили, що розглядається можливість двоетапного перегляду тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, адже одночасне зростання тарифів в умовах воєнного часу може бути надмірно обтяжливим для споживачів. НКРЕКП підготувала відповіді на запитання по темі можливого перегляду тарифів на воду, детальніше можна ознайомитись за посиланням – www.nerc.gov.ua.

Нагадаємо, що в Южному на засіданні виконкому 18 лютого 2022 року було розглянуто питання щодо затвердження нового тарифу на послугу централізованого водопостачання та водовідведення. Враховуючи зростання цін на воду від постачальника («Інфоксводоканал»), електроенергію, підвищення мінімальної зарплати комунальне підприємство «Южводоканал» вимушене було тоді скоригувати тариф, збільшивши його на 25%.

Фото: скрін з відео.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “Южненський міський голова прокоментував можливий перегляд тарифів на воду

  1. Вова, а когда зарплаты повысят, ты не в курсе? А то тяжко жить на 3800 гривен.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.