“Укрзалізниця” повідомила про оновлення правил перевезень: зміни торкнулися й повернення квитків

Без рубрики

В Україні набули чинності зміни до правил перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом. Серед іншого нововведення торкнулися повернення коштів пасажирам, які здали квитки. Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”.

Зазначається, що тепер дозволено повертати пасажиру повну вартість квитка і половину вартості плацкарти, якщо квиток повертають не менше, ніж за 6 годин до відправлення поїзда (раніше ці норми були при поверненні квитка не менше, ніж за 9 годин). Також дозволено повертати повну вартість квитка (а не 10%, як було раніше) після відправлення поїзда (не більше, ніж за годину після відправлення). Вартість плацкарти при цьому не повертається, а повернення квитка після відправлення можливе лише офлайн.

Крім того, тепер офіційно спрощено процес оформлення замовлень для перевезення організованих груп пасажирів (раніше, згідно з правилами, оформлювати таке замовлення можна було тільки в письмовому вигляді особисто, тепер процедуру дозволено перенести в онлайн). Також уточнено порядок оплати за перевезення собак та дрібних кімнатних тварин; введено нову категорію поїздів, якої раніше юридично не існувало – це місцеві поїзди, пристосовані для зʼєднання інфраструктури різних видів транспорту, а також визначено порядок оформлення, проїзду та повернення проїзних документів для такого сполучення.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.