В Южному анонсували проведення заходу під назвою «Посиденьки»

Информ-панорама

Директорка музею міста Южного Тетяна Єрошенко на своїй сторінці у Facebook анонсувала новий проєкт закладу. Тепер там будуть організовувати посиденьки. Перша така зустріч в неформальній обстановці відбудеться в четвер, 30 березня, о 15:00 в приміщенні музею, який знаходиться на першому поверсі Палацу культури «Дружба».

«Приходити з півлітрою… компоту чи іншого подібного десертного напою. Буде цікаво, пізнавально, смачно – й усе по-українськи! Запрошуємо до музею!» – говориться в повідомленні.

Зазначимо, що в Палаці культури минулого тижня також стартував проєкт під назвою «Розмовний клуб». Організатор – режисерка ПК Анастасія Притикіна. Ввечері 21 березня відбулась перша зустріч учасників клубу. Мета проєкту – запропонувати жителям нашої громади лагідно українізуватися, учасники клубу дізнаватимуться цікаві факти про українську мову, співатимуть українські пісні, вчитимуться правильно говорити українською. В перший день роботи клубу організатори основну увагу приділили знайомству з учасниками, кожен мав розповісти свою історію, чому вирішив записатися в розмовний клуб та які б знання хотів отримати в подальшому. Наступна така зустріч запланована 4 квітня (вівторок).

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В Южному анонсували проведення заходу під назвою «Посиденьки»

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.