Чи перейдуть школи і садки Южного на «дистанційку» в річницю війни – коментар управління освіти

Информ-панорама

У вівторок, 21 лютого, Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет з метою убезпечення життя і здоров’я всіх учасників освітнього процесу, як превентивний захід перед річницею повномасштабної війни РФ проти України, звернувся до начальників військових адміністрацій та керівників закладів освіти з рекомендацією здійснювати освітній процес з 22 до 24 лютого в дистанційному форматі.

У зв’язку з цим в управлінні освіти Южненської міськради сьогодні відбулась нарада за участю директорів навчальних закладів нашої ОТГ. Як повідомила Yuzhny.info заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька, на місцевому рівні рекомендацію від МОН врахували, тому южненські школярі в ці дні будуть навчатися онлайн, до очного формату повернуться з понеділка, 27 лютого. Щодо роботи дитсадків, 22 числа (середа) вони працюватимуть в режимі чергових груп, 23-24 (четвер, п’ятниця) – дистанційно.

Станом на 21 лютого внаслідок агресії РФ пошкоджено 3 128 закладів освіти України, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення – повідомляється на сторінці МОН у Facebook.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.