Виконком підвищив розмір плати за навчання в Южненській школі мистецтв

Информ-панорама

На засіданні 14 лютого члени виконкому погодили щомісячну батьківську плату за навчання дітей у комунальному закладі початкової спеціалізованої освіти «Южненська  школа мистецтв». Цьогоріч вартість зросте на 10-12 гривень в залежності від відділів. Як доповіла начальниця управління культури, спорту та молодіжної політики Надія Конопацька, згідно з нормативною базою, необхідно встановлювати розмір батьківської плати не більше, ніж один раз на рік.

Від плати за навчання будуть звільнені такі категорії учнів: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти з інвалідністю; діти осіб, визнаних  учасниками бойових дій відповідно до  статті 6 ЗУ «Про статус ветеранів війни,  гарантії їх соціального захисту». Крім того, будуть встановити пільги щодо батьківської плати за навчання (50 відсотків від суми) для дітей, які підпадають під ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Розмір батьківської плати в цьому році буде таким:

  • фортепіанний відділ – 280 гривень;
  • відділ інструментів симфонічного оркестру – 245 гривень;
  • вокально-хоровий відділ: клас сольного співу – 280 гривень; хоровий клас – 245 гривень;
  • відділ народних інструментів – 245 гривень; клас гітари – 280 гривень;
  • відділ хореографічного мистецтва – 245 гривень;
  • відділ образотворчого мистецтва – 245 гривень.

Розмір батьківської плати за навчання в Южненській школі мистецтв затверджується (та переглядається) щорічно на початку фінансового року. Розмір плати може змінюватись не більше одного разу на рік і не більш як на офіційно визначений рівень інфляції за попередній календарний рік.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

2 thoughts on “Виконком підвищив розмір плати за навчання в Южненській школі мистецтв

  1. “10-12 гривень” зросту, але який інформаційний привід! Чекаємо на наступні новини.

  2. Бесплодная совершенно попытка убедить себя, что все сделал для ребенка, рисовать, играть, в грядущей эпохе военного коммунизма не нужно будет. История циклична, жалость бесконечна.

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.