рюкзаки для шкіл южного

Южненська ОТГ отримала чергову «гуманітарку» у вигляді шкільних наборів

Городская хроника

Представники громад Одеського району отримали для подальшого розподілу між закладами освіти рюкзаки з канцелярським приладдям, які район отримав за підтримки дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Про це повідомили в пресслужбі РВА. Южненська громада отримала 10 наплічників для учнів 1-4 класів та 14 рюкзаків для учнів 5-11 класів, вони різняться за виглядом та наповненням, але не суттєво. Про це Yuzhny.info 7 квітня повідомила заступниця міського голови-начальниця управління освіти Олена Баранецька. Вона також показала, що містить в собі рюкзак. Він індивідуальний, розрахований на одну дитину. Рюкзак містить набір канцтоварів та іншого шкільного приладдя: зошити, щоденник, альбоми для малювання, фарби, пляшку для питної води, пластилін, ручки, фломастери, ножиці, клей, олівці, гумки, підстругачку для олівців.

«Вчора (6 квітня) ми отримали гуманітарну допомогу в Одеській районній військовій адміністрації. Рюкзаки видавалися на всі райони, розподіл здійснював обласний Департамент освіти і науки, ми впливати на цей процес не могли, отримали те, що нам дали і в тій кількості, яку для нас передбачили. Ми отримали 10 наборів для учнів 1-4 класів  та 14 наборів для учнів 5-11 класів. Набір – це рюкзак і все те шкільне приладдя, яким він наповнений. Рюкзак розрахований на одну дитину. Комплект повноцінний, він може забезпечити потреби учня щодо канцелярії впродовж навчального року.  Всі ці комплекти відповідно до тих даних, які нам надали школи громади, ми розподілимо між навчальними закладами пропорційно. Ми маємо видати ці набори певним категоріям дітей, в перчу чергу мова йде про малозабезпечених, відповідно до довідок в нас таких 6 осіб (які стоять на обліку), також є категорія – діти з обмеженими фізичними можливостями, таких в нас 43, тобто на всіх не вистачить, тому вже керівники шкіл будуть самостійно розподіляти набори між тими, хто першочергово має в них потребу. Останнім часом ми стали отримувати більше гуманітарної допомоги. Зараз одна з організацій запропонувала нам подати списки дітей на отримання планшетів, але є певні умови для цього, ми звісно подали заявку. Все, що нам пропонують і всюди, де можна взяти участь задля отримання в майбутньому допомоги, ми не ігноруємо, а подаємо всі необхідні документи», – зазначила Олена Баранецька.

Директор Департаменту освіти і науки Одеської ОВА Олександр Лончак на своїй сторінці у Facebook повідомив, що завдяки активній співпраці з міжнародними донорами, наша область в цілому отримала п’ять тисяч рюкзаків з канцелярським приладдям для шкіл територіальних громад Одещини.

«Все для того, аби діти з числа певних категорій (на місцях самі зроблять розподіл), тих, хто опинився чи перебуває у складних життєвих обставинах, мали рівний доступ до якісної освіти в умовах війни, яка й так відібрала у них повноцінне дитинство. Це лімітована серія наплічників, тож приємно, що наш регіон має постійну підтримку іноземних партнерів. Щира подяка дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за таку вкрай важливу і потрібну допомогу! Тримаємо освітній фронт! Разом до перемоги!» – написав Олександр Лончак.

Нагадаємо, в лютому цього року наша громада в якості гуманітарної допомоги отримала також ноутбуки для вчителів шкіл. Розподіл відбувався пропорційно до забезпечення потреб педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти з урахуванням запитів територіальних органів управління освітою, але в межах отриманої кількості.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.