В “Сільпо” з’явилася сіль із Соледара: лімітована партія по 500 гривень

Украина

У супермаркети «Сільпо» 21 лютого надійшла у продаж спеціальна партія солі з Соледара. До річниці повномасштабної війни ДП «Артемсіль» та платформа UNITED24 випустили лімітовану партію «Артемсолі» – «Міць. Українська кам’яна», щоб допомогти нашим захисникам та додати трохи міці кожному українцю. Про це повідомили в пресслужбі мережі супермаркету.

“Придбати сіль можна у всіх супермаркетах «Сільпо» на окремих стійках за 500 гривень. Увесь прибуток направляємо на створення флотилії дронів-камікадзе FPV (First Person View) для нового ударного угруповання Головного управління розвідки Міноборони України. Влітку 2022 року сіль «Артемсіль», яку знають мільйони українців, зникла з полиць магазинів. Через російські обстріли державне підприємство перестало її видобувати. Але невеликий об’єм видобутої солі вцілів. ДП «Артемсіль» та платформа UNITED24 розфасували її в символічні пачки по 200 грамів”, – повідомили в пресслужбі.

Дизайн упаковки для спеціальної партії солі створив відомий український ілюстратор Артем Гусєв. Його варіант обкладинки, в якому слово «Сіль» було замінено на слово «Міць», став вірусним.

“Влітку ми знайшли 300 тонн легендарної солі та повернули на свої полиці. Але її швидко розкупили. Тож для нас честь представляти “Артемсіль”, українську “Міць”, у спеціальній упаковці та з великою метою. Знайти пачку можна в усіх супермаркетах мережі. А один із них у Києві з цієї нагоди навіть перетворився із “Сільпо” на “Сіль”, — розповідає директорка з маркетингу “Сільпо”, – Катерина Огуряєва.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

1 thought on “В “Сільпо” з’явилася сіль із Соледара: лімітована партія по 500 гривень

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.