В Южному вдруге відзначили День Української Державності (фото)

Городская хроника

Цьогоріч українці вдруге відзначають День Української Державності. Це свято започаткував президент Володимир Зеленський під час урочистих заходів до 30-ї річниці Незалежності України, а вперше його відзначили в минулому році.  

З нагоди свята в Южному в сквері Шевченка відбувся урочистий захід. Творчу програму підготували працівники Палацу культури «Дружба», українських пісень для присутніх заспівали Оксана Мазуренко та вокалісти народного ансамблю «Наші музики» (керівник Тетяна Вишневська). Ведуча заходу – режисерка ПК Вероніка Дарієнко.

З привітальним словом до присутніх звернувся Южненський міський голова. Володимир Новацький зазначив, що символічним є те, що саме у День Хрещення Київської Русі ми відзначаємо День Української Державності, це свідчить про те, що українське державотворення має тисячолітню історію, а заяви рашистів та їхнього президента стосовно того, що України, як держави, не існувало і її створив Ленін та Сталін – маячня.

«Виникає питання, а де ж в ці часи була Московія? На болотах? Але сьогодні рашисти, Путін говорять, що України, як держави не було, що державу створив Ленін, Сталін… Впродовж тривалої історії українці не полишали боротьби за свободу і здобуття державності, ні монгольська навала, ні російський імперіалізм, ні поляки в свій час, ні жахи комуністичної тоталітарної системи не зламали державний рух! Всі хотіли знищити Україну, всі хотіли, аби її не існувало. Ставлю собі питання чому. А тому що всі розуміли, що це сильна держава, в якій живуть сильні духом люди, ті, які завжди будуть боротися за свою незалежність! Україна існувала, існує і так буде завжди! Сьогодні ми також продовжуємо захищати свою державність, свої кордони і ніколи ніхто не завоює Україну, ніхто не спроможний буде знищити нашу державу. Слава Україні!» – озвучив Володимир Новацький.

В цей день присутні вшанували пам’ять всіх загиблих Захисників та Захисниць України хвилиною мовчання і поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

6 thoughts on “В Южному вдруге відзначили День Української Державності (фото)

 1. Символично, что про “ужасы коммунистического строя” нам рассказывает комсомольский активист новацкий, но главное вовремя переобуться в прыжке, правда товарищ мэр?

 2. А что Новацкому остается делать? Такие как он, в 1991 году променяли первородство на чечевичную похлебку, вместо того, чтобы подымать народ на борьбу с мелкобуржуазным национализмом, рвущимся к власти. Безыдейный приспособленец, как и вся украинская элита, теперь поет под чужую дудку. Если хозяин скажет завтра возглавить парад геев и лесбиянок в Южном – возглавит и произнесет пламенную речь: – Правильной дорогой идете, дорогие Анентальцы !!!.

  1. Вот только не нужно винить во всем…. никого.
   “Комсомольцы” как раз и были с 70х в первых рядах кто хотел “смотреть на мир по новому” как по новому им правда не обьяснили, но очень хотелось.
   Так что продавались они “пачками” на широких просторах прибалтийских республик.

 3. А скрізь на славній Україні
  Людей у ярма запрягли
  Пани лукаві… Гинуть! Гинуть!
  У ярмах лицарські сини,
  А препоганії пани
  Ж и д а м, братам своїм хорошим,
  Остатні продають штани…

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.