У вересні газорятувальний загін та профспілка ОПЗ відзначають річниці заснування

Информ-панорама

Відповідно до наказу директора Одеського припортового заводу № 90 від 9 вересня 1977 року, з метою своєчасної підготовки до проведення газорятувальних робіт у цехах заводу, було прийнято рішення про створення газорятувальної служби ОПЗ (на теперішній час – воєнізований газорятувальний загін). Після проведення організаційно-штатних заходів, оснащення технічним та спеціальним обладнанням, газорятувальна служба ОПЗ приступила до практичного виконання завдань за призначенням.

Протягом 45 років кожен день, кожну годину та хвилину бійці загону, перебуваючи у постійній готовності, мужньо стоять на охороні безпеки та спокою працівників підприємства. З початку військової агресії РФ проти України представники ВГРЗ поповнили лави ЗСУ та зараз боронять нашу країну зі зброєю в руках. Сьогодні ВГРЗ під керівництвом командира загону Едуарда Горіна – сучасний, мобільний, боєздатний підрозділ, який має в своєму арсеналі необхідні для виконання бойових завдань спорядження і техніку. Загін має багатий міжнародний досвід діяльності за призначенням, виконуючи певні заходи в Румунії, Вірменії, Молдові та інших країнах.

З нагоди святкування 45-ої річниці з дня створення загону бійців підрозділу привітали член Правління-директор з матеріально-технічного забезпечення Євген Нікітін, в.о. члена Правління – технічного директора Максим Фатьянов, помічник директора-начальник відділу охорони праці і техногенно-екологічної безпеки Тимофій Герасимов, голова профспілкового комітету Володимир Дрібноход.

З нагоди свята грамоти вручили бійцю 1 класу Володимиру Кириленку, бійцям 2 класу Михайлу Димитрову, Василю Колєснікову, Денису Онопрієнку. За особливі заслуги медаллю «За трудову звитягу» нагороджено командира відділення Дениса Ядгарова. Про це повідомили у пресслужбі ОПЗ.

А от 11 вересня 1975 року був закладений фундамент профспілкової організації Одеського припортового заводу. Саме в цей день відбулися перші профспілкові збори трудового колективу підприємства, яке на той час ще знаходилось на стадії будівництва. Вже 47 років історія профспілкової організації є невід’ємною частиною славетної історії розвитку заводу. Завжди разом проходили етапи удосконалення, встановлювали рекорди виробництва, відзначали свята, долали важкі часи – зазначили у пресслужбі заводу.

«Самовіддана та цілеспрямована робота цехових профспілкових комітетів, чітка організація спільної діяльності цехкомів стали запорукою формування єдиної потужної профспілкової організації АТ «ОПЗ» – однієї з самих дієвих, могутніх профспілкових організацій серед підприємств України. Сьогодні, у період воєнних дій, що відбуваються на території нашої держави, під час фінансової нестабільності, усвідомлюючи ситуацію, що склалася, трудовий колектив АТ «ОПЗ» робить усе можливе, щоб разом перемогти в цій війні, щоб Україна жила і процвітала, щоб повернувся до мирної та плідної праці наш Одеський припортовий завод!», – зазначили на підприємстві.

Использование материалов разрешается только при условии наличия прямой ссылки на адрес материала на сайте www.yuzhny.info.

Подписывайтесь на наш канал в Telegram и наш аккаунт в Instagram - будьте всегда в курсе наших новостей

Интересные публикации по этой теме:

Залишити відповідь

Не пишите глупости, пожалуйста.